Model CTR2000

Hassas Termometre

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • -200 ... +962 °C aralığında oldukça hassas sıcaklık ölçümleri için hassas termometre
  • Fabrikalarda ve kalibrasyon laboratuvarlarında sıcaklık ölçüm aletlerinin test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için referans alet
  • Bağımsız, komple sistem, ayrıca çalışma alanındaki ölçümler/kalibrasyonlar için de uygundur.

Diğer Özellikleri

  • -200 ... +962 °C sıcaklık aralığı
  • Doğruluk: 0.01 °C
  • Standart olarak 2 kanal opsiyonlu olarak 8 kanal
  • 4-tel ölçüm, opsiyonlu olarak 3-tel
  • SMART prob izleme ve düzeltme

Tanımı

CTR2000 modeli hassas termometre iki ölçüm versiyonundan oluşmaktadır: Bir versiyon sadece 4-wire PRTler kabul eder diğer versiyon ise hem 3- hem de 4-tel PRTler kabul eder.

Yüksek performanslı 2- veya 8- kanallı 3- ve 4-tel hassas dijital termometreler kalibre edilmiş vey edilmemiş Pt100 problar ile kullanım için uygundur. Yüksek kullanılabilirlik ve düşük işletme maliyetleri için geliştirilmiş özellikler ile karakterize edilmiştir.

CTR2000 termometre serisi ile kalibre edilmiş problar kullanılarak kalibrasyon verilerin alet içerisindeki hafızaya veya probun özel SMART konektörüne depolanması seçilebilir. CTR2000 serisinin anında tanıyabileceği kalibrasyon verileri bu konektörde probla beraber sürekli olarak kalır bu da en ideal ölçüm doğruluğu sağlar.

Yerleşik bir kalibrasyon rutini kullanımı ile CTR2000 alet aralığı kalibre edilmiş izlenebilir bir referans direnç kullanarak yeniden kalibre edilebilir. Bu özellik şifre korumalıdır.

SMART prob kullanırken, CTR2000 için sıcaklık zamanlayıcı ve kalibrasyon durum izleme gibi diğer özellikler de kapsanmıştır.

Sıcaklık zamanlayıcı SMART probların sıcaklıklarını sürekli olarak izler ve herhangi birinin belirlenmiş çalışma aralığı dışında kullanılması durumunda prob geçmiş kaydı güncellenir.

Bu yolla probların, kalibrasyon geçerlilikleri etkileneceği için, kalibrasyon aralıkları dışında kullanılıp kullanılmadığı bir bakışta anlaşılabilir. Bir SMART probun yeniden kalibrasyon zamanı geldiğinde kalibrasyon durum izleme aracı ekranda bir mesaj ile uyarıda bulunur.

Precision thermometer CTR2000
  • Precision thermometer CTR2000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.