Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • -200 ... +962 °C aralığında yüksek doğrulukta sıcaklık ölçümleri için hassas termometre
  • Fabrikalarda ve kalibrasyon laboratuvarlarında sıcaklık ölçüm aletlerinin test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için referans alet
  • Bağımsız, komple sistem ayrıca çalışma alanında ölçümler/kalibrasyonlar için de uygundur.

Diğer Özellikleri

  • Sıcaklık aralığı-200 ... +962 °C
  • Doğruluk: 0.01 °C, Opsiyonlu 0.005 °C
  • Standart olarak 2 kanal opsiyonlu olarak 4 veya 6
  • Çoklayıcılar ile ilave olarak 64 kanala kadar genişletilebilir.
  • SMART prob inceleme ve editör

Tanımı

CTR5000 modeli hassas termometre standart olarak iki kanal ile beraber gelmektedir fakat her biri 70 kullanıcı tanımlı problarla çalışabilen ve dolayısıyla yerinde kalibrasyon sağlayabilen dört ve altı kanallı seçenekler de mevcut bulunmaktadır. Ayrıca tekli, fark ve alternatif ölçüm modları sunmaktadır. Bunlara ek olarak bilgisayara veya USB belleğe de gönderilebilen veri kaydetme fonksiyonlu bir ardışık kanal taraması sağlamaktadır. CTR5000 ayrıca doğrudan karşılaştırma kalibrasyon becerisi ile beraber tekli, fark ve alternatif ölçüm modları sunmaktadır.

Hassas termometre ile beraber kalibre edilmiş problar kullanarak kalibrasyon verilerini alet hafızasına kaydetmek ile veya ASL SMART probları kullanarak bunlara girmek arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca SMART prob verisi incelenebilir ve düzeltilebilir dolayısıyla ASL SMART problarının kolay kalibrasyon edilmesini sağlar. Alet ayrıca referans sıcaklık/rezistans veri çiftlerinden katsayılar üretebilir.

Alet ITS 90, CVD, EN 60751 ve IEC 751 standartlarını karşılamak üzere sıcaklık aralıkları ölçümleri yapma kapasitesine sahiptir: Sonuçlar ise LCD arka aydınlatma göstergesi vasıtasıyla geniş nümerik, istatistiksel ve grafik bilgileri ile teslim edilebilir. Ayrıca alet standart olarak USB ara yüz ile gelir ve opsiyonlu olarak RS-232, IEEE veya LAN ara yüzleri de mevcut bulunmaktadır.

Uzun dönemli güvenilirlik sağlamak için hassas termometre mekanik röle veya potansiyometreler olmaksızın yüzey montaj teknolojisi kullanmaktadır.

Precision thermometer, model CTR5000
  • Precision thermometer, model CTR5000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.