Model CTR9000

Birincil standart direnç termometresi köprüsü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Oldukça hassas sıcaklık ölçümleri için yüksek performanslı AC termometri direnç köprüsü
  • Ulusal ve onaylı laboratuvarlar, ticari sıcaklık ölçümleri ve kalibrasyon uygulamaları için temel termometre kalibrasyonu

Diğer Özellikleri

  • Doğruluk: < ±20 ppb (±5 μK 1)), opsiyonlu < ±0.1 ppm (±25 μK 1))
  • Çözünürlük: 1 ppb (0.25 μK 1)), opsiyonlu 0.1 ppm (25 μK 1))
  • Hızlı ölçüm zamanı (2 saniye dengeleme)
  • Fark ve mutlak ölçümleri
  • Isınma süresi < 30 saniye

1) 25 Ω SPRT, 25 Ω referans dirence işaret etmektedir.


Tanım

Metrolojide en önemli düşünce temel ölçümün kalitesidir. ASL köprü teknolojisi rezistanslı termometre ölçümünde performansın en yüksek noktasını sunmaktadır. Pratik çalışma koşulları altında en yüksek hassaslıkta ölçümleri devamlı olarak sürdürebilmek için AC köprü teknolojisinin doğal avantajlarını kullanmaktadır.

CTR9000 modeli temel-standart termometri direnç köprüsü mümkün olan en iyi doğruluğu sağlamak üzere direnç termometrisi için özel olarak tasarlanmıştır.

25 Hz veya 75 Hz çalışma frekansı hızlı, devamlı ölçümle brilikte termal EMF hatalarına karşı yüksek derecede bağışıklık sağlamakta ve gürültü kaynakları frekansını karşılamaktadır.

Pratik ölçümler kabloları, konektörleri ve kusurlu çalışma çevrelerini içine almaktadır. CTR9000, çok geniş bir gerçek çalışma koşulları yelpazesinde bütün özelliklerine ulaşabilmektedir. AC köprü teknolojisi, yavaş ters akımlı DC teknolojisi kullanılarak yapılan ölçümleri her zaman geride bırakacaktır. Bu faydalar elektriksel ölçümün temellerinin esaslarıdır bir uygulama değildir.

Birincil standart direnç termometresi köprüsü
  • Birincil standart direnç termometresi köprüsü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.