Model DMS-FP

Diyafram izleme sistemi

Steril prosesler için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • İlaç endüstrisi ve aseptik gıda prosesleri için hijyenik basınç ölçümü
  • Boru hatları, mayalayıcılar, biyoreaktörler ve gemiler üzerinde basınç / vakum izleme ve yüksek kaliteli ve kritik ortamların işlenmesi ve taşınması
  • Aktif İlaç Maddeleri (API) üretimi için uygundur
  • Gazlar, buhar, sıvı, macun, toz ve kristalleşen ortamlar için

Diğer özellikleri

  • Proses ve basınç göstergesinin güvenli bir şekilde ayrılması için çift diyafram sistemi
  • Contaların temizlenmesi ve değiştirilmesi için çabuk ayrılabilir kelepçe bağlantısı
  • SIP ve CIP için uygunluk
  • Farklı ülkelerde patent için kayıtlı, örneğin DE 19 94 98 31

Tanımı

WIKA diyafram contalarının, basınç göstergeleri ve izleme cihazları ile kombinasyonları, en zor ve hijyenik ölçüm görevleri için idealdir. Sistemler, SIP işlemlerinde temizleme buharının ortaya çıkan sıcaklıklarına dayanabilir ayrıca proses ve diyafram contası arasında steril bir bağlantı sağlar.

Patentli membran, ilaç ve biyoteknoloji endüstrilerindeki en yüksek güvenlik gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır. Membran, ekranda hemen görüntülendiği için fark edilmeyen diyafram rüptürü riskini ortadan kaldırır. Ayrıca, sistem denetleyicisine bir elektrik sinyali iletilebilir. Diyafram yırtığı durumunda, basınç göstergesindeki ikinci bir diyafram, dış ortamın prosesten güvenilir bir şekilde ayrılmasını sağlar.

Diyafram contası ölçüm cihazına standart olarak direkt bağlantılıdır. Sistemdeki ölçüm işlemine açıkça uyarlanmış bir sıvı, hidrolik basıncı basınç göstergesine aktarır.

Kelepçe bağlantılı diyaframlı contalar, steril proseslerde kullanım için özellikle uygundur ve bir kelepçe yardımıyla prosese entegre edilir. Bu, membran izleme sisteminin hijyenik proseslere entegrasyonunu sağlar.

WIKA diyafram conta sistemleri gıda üretimi, ilaç endüstrisi ve biyoteknoloji gibi steril proseslerde başarıyla kullanılmaktadır.

Proses transmitteri IPT-20 ile diyafram seal sistemi DMS-FP

WIKA diaphragm monitoring system

  • Proses transmitteri IPT-20 ile diyafram seal sistemi DMS-FPBourdon yaylı basınç ölçerli diyafram seal sistemi DMS-FP 23x.30WIKA diaphragm monitoring system
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.