Model DPGS40TA

Mikrosviçli fark basınç göstergesi

Entegre çalışma basıncı göstergesi (DELTA-comb) bileşen testi ile

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

Aşağıdaki filtre, kompresör ve pompaların izlenmesi ve kontrolü:

  • Gemi kazanı, basınçlı kap, sintine suyu boşaltılması
  • İçme suyu ve soğutma suyu arıtma tesisleri
  • Basınç artırma istasyonları, ısıtma teknolojisi, yangın söndürme sistemleri

Diğer özellikleri

  • Entegre çalışma basıncı göstergesi ve mikrosviç fark basınç göstergesi
  • Kırılmaz pencereli sağlam alüminyum kasa
  • German Lloyd onayı

Tanımı

DELTA-line ürün ailesinin fark basınç göstergeleri, öncelikle, tek taraflı aşırı basınç ve statik basınç açısından yüksek gereksinimlerin olduğu düşük fark basınçların izlenmesi ve kontrolü için kullanılır.

Bu ürünler için tipik pazarlar gemi inşa endüstrisi, proses ısıtma teknolojisi, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrileri, su / atık su endüstrisi ve makine yapımı ve tesis mühendisliğidir. Bunlar için ölçüm cihazlarının ana işlevi, filtrelerin, kompresörlerin ve pompaların izlenmesidir. Bu aletler öncelikle ısı transfer yağı tesislerinde akış monitörleri olarak kullanılır.

Fark basıncın lokal olarak gösterilmesi gerektiğinde ve aynı zamanda, elektrik devrelerinin, tanımlanmış bir fark basınca bağlı olarak güvenli bir şekilde değiştirilmesi gerektiğinde, DELTA-comb kullanımını bulur. Basınç belirlenen bir ayar noktasının üstüne veya altına geçerken, anahtarlama işlemi tetiklenir. Anahtarlama noktasına önden erişilebilir ve tam ölçek değerinin% 10 ... 100'ü arasında bir yardımcısı skalası ile ayarlanabilir. Mekanik göstergeden dolayı, gerilim arzı kaybolmuş olsa bile fark basıncı güvenli bir şekilde okunabilir.

Bir yardımcı ölçek, doğru ayar noktası ayarına izin verir ve mevcut ayar noktasını görüntüler. Mekanik ekran nedeniyle, bir elektrik kesintisi durumunda bile fark basınç güvenli bir şekilde okunabilir.

Bileşen testi ile DELTA-comb özelliği German Lloyd onayı sağlar. Bu onay, deniz ve açık deniz endüstrisinde kullanımı garanti eder.

Sağlam alüminyum gövde ve kırılmaya karşı korumalı yapısı, zorlu çevre koşullarında bile uzun bir ürün ömrüne olanak tanır. Yüksek 0 ... 250 mbar ölçüm aralığı sayesinde, cihaz düşük fark basınçlara sahip uygulamalarda da kullanılabilir.

Mikrosviçli fark basınç göstergesi
  • Mikrosviçli fark basınç göstergesi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.