Modeller DPGT43HP.100, DPGT43HP.160

Elektrik çıkış sinyalli fark basınç ölçer

Evrensel versiyon, yüksek aşırı basınç emniyeti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses değerlerin edinimi ve gösterimi
  • Proses değerlerin kontrol odasına iletimi, (4 ... 20 mA)
  • Yüksek fark basınç aşırı yüke ve/veya yüksek çalışma basıncına (statik basınçlar) sahip ölçüm yerleri için ve ayrıca agresif ortamlar için
  • Okunması kolay, harici güce ihtiyaç duymayan analog gösterge


Diğer Özellikleri

  • Yüksek çalışma basıncı (statik basınç) ve yüksek aşırı basınç emniyeti, opsiyonlu olarak 40, 100, 250 veya 400 bar’a kadar.
  • Özel doğrusal olmayan karakteristik eğriler (örneğin x2 veya√x akış ölçümü için)
  • “Tak-çalıştır” konfigürasyona gerek duyulmaz.
  • 0 … 60 mbar’dan Fark basınç ölçüm aralıkları
  • Hızlı basınç değişikliklerine karşı hidrolik yastıklama koruması


Tanımı

Farkbasıncın yerel olarak görüntülenmesi gereken ve aynı zamanda merkezi kontrolöre veya uzaktan kumanda odasına bir sinyal iletilmesi istenen herhangi bir noktada DPGT43HP intelliGAUGE (Patent başvurusu yapılmış, diğerleri arasında Avrupa Patent No. EP 06113003) modeli kullanılabilir.

Model 732.14 yüksek kalite mekanik Fark basınçölçer içerisine entegre edilmiş elektronik WIKA transmitteri elektriksel sinyal iletimi avantajlarını yerel mekanik gösterge avantajları ile birleştirmektedir.


Güç beslemesi tamamen kesilse bile Fark basınç güvenli şekilde okunabilir. Diyafram ölçme sisteminin engebeli tasarımı basınca orantılı bir işaretçi rotasyonu üretir.

Hayati tehlike arz eden otomotiv uygulamalarında kanıtlanmış bir elektronik açı sensörü işaretçi milinin pozisyonunu belirler - bu temassız bir sensördür ve bu yüzden aşınma ve sürtünmeden tamamen uzaktır.

Bundan basınç orantılı elektriksel çıkış sinyali, 4 ... 20 mA üretilir. Ayrıca elektriksel sıfır noktası manuel olarak ta ayarlanabilir.

Bu Fark basınç ölçerler aşınmaya karşı yüksek oranda dirençli çelikten imal edilmişlerdir. Yüksek aşırı basınç emniyeti diyafram ölçüm elemanın tamamen metal yapısı ve sıkıca kapatılmış tasarımı ile ulaşılmıştır.

Yüksek sınıf paslanmaz çelik yapısı ve sağlam tasarımı ile bu basınç ölçer kimyasal ve proses mühendislik uygulamaları için uygundur. Gazlı veya sıvı ortamlar, ayrıca agresif ortamlar için de uygundur.

Ayrıca bu diferansiyel basınç ölçerlerde ıslak parçalar için Monel, Hastelloy veya PTFE gibi özel malzemeler de mevcuttur.

Elektrik çıkış sinyalli fark basınç ölçer
  • Elektrik çıkış sinyalli fark basınç ölçer
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.