Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses Mühendisliği
  • İlaç
  • Yiyecek ve İçecek endüstrileri

Diğer Özellikleri

  • Yüksek ölçüm doğruluğu
  • Ölçeklenebilir ölçüm aralıkları
  • Çeşitli riskli bölge onayları
  • Yedi farklı muhafaza varyasyonu
  • FDT (Arazi Alet Takımı) – konseptine (örneğin, PACTware) göre DTM (Alet Tip Yönetimi) ile konfigürasyon


Tanımı

4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA HART®, PROFIBUS® PA veya FOUNDATION Fieldbus™ çıkış sinyalleri ile, ya kendinden emniyetli ya da aleve dayanıklı tutuşma koruması (ATEX’e uygun olarak) ile birleşik olarak DPT-10 bu özellikleri gösteren uygulamalarla en ideal şekilde uyum sağlayacak şekle getirilmiştir.  
Patlama korumalı bütün transmiterlerin elektronikleri, hatta aleve dayanıklı çeşidi bile, kendinden emniyetlidir. Dolayısıyla EX bölgelerde alet yüklü durumda iken alet üzerinde ayarlamalar yapmak mümkündür.

Uygulamada Çok Amaçlı
DPT-10 fark (diferensiyal) basınç elemanları kullanarak akış ölçümü, seviye ölçümü veya filtre ve pompa izleme gibi bir çok endüstriyel ölçüm gereksinimleri için uygundur. Yerleştirilmiş diyafram seal ile DPT-10 zor proses koşulları için de uygundur.


0 ... 10 mbar’dan 0 ... 40 bar’a kadar mevcut ölçüm aralığının ve 420 bar’a kadar statik basınç sınırlamasının bir sonucu olarak alet neredeyse her uygulamada kullanılabilir. İspatlanmış sensörler ile birlikte dahili dijital sinyal işleme yüksek doğruluğu ve ideal uzun dönemli kararlılığı garanti eder.

Mevcut yedi farklı muhafaza çeşidir vardır; dolayısıyla her çalışma ortamı için bir çeşit seçmek mümkündür.
Muhafazanın kendisi 330° döndürülebilir ve plastik, alimünyum ve paslanmaz çelik çeşitlerinde mevcuttur. Yiyecek ve ilaç endüstrilerinin yüksek taleplerini karşılamak üzere bir elektrikle parlatılmış çelik muhafaza (316 L) mevcuttur.

Kolay konfigürasyon ve çalışma
Alet üzerinde servis ve konfigürasyon dört konumda yerleştirilebilen opsiyonel gösterge ve operasyon modülü kullanılarak gerçekleştirilebilir. Çalışma menüsü sade ve kendinden açıklayıcı bir yapıya sahiptir ve standart olarak yedi farklı dil seçeneği mevcuttur. Alternatif olarak çalışma parametreleri PACTware™ free ve patentsiz konfigürasyon yazılımları ile ayarlanabilir. Alete özgü bir DTM karşılık gelen Dağıtım Kontrol Sistemlerine kolay entegresyonu sağlar.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.