Model GA20

SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı

Polimer sensör teknolojisine dayanmaktadır.

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

SF6 gazı dolu ekipmanlarda nem içeriğinin (H2O) ölçülmesi

 


Diğer Özellikleri

  • Hızlı test sonuçları, ortalama 5 dakikalık ölçüm zamanı
  • Kompakt ve hafif ağırlık
  • Bakım gerektirmez.
  • Dokunmak ekran vasıtasıyla çalışabilme
  • Uzun batarya ömrü

Tanımı

GA20 modeli analiz cihazı SF6 gazındaki nem içeriğinin belirlenmesinde kullanılır. Dolum işlemleri ve hizmet ekipmanlarından dolayı SF6 gazında artık nem kaçınılmazdır. Fakat nem kusursuz uzun süreli kullanım sağlamak için mümkün olduğunca düşük tutulmalıdır.

Kullanım Kolaylığı
GA20 kolay ölçüm işlemleri sağlamakta ve hızlı bir şekilde anlamlı sonuçlar vermektedir.

GA20’yi ilgili gaz bölümüne bağlamak için ihtiyaç duyulan adaptörler opsiyonlu olarak mevcut bulunmaktadır. Katı ölçüm tüpü SF6 gazının yanlışlıkla atmosfere kaçmasını engellemek için her iki tarafında kendinden kapanan hızlı bağlantı elemanlarına sahiptir.

Hızlı ve emniyetli
Test gazı ortalama 5 dakika boyunca ölçüm odası boyunca akarken yoğunlaşma noktası doğrudan gösterilebilir. Aynı zamanda yoğunlaşma noktası sıcaklığı ve nem yoğuşması hem hacim olarak hem de kütle olarak ppm şeklinde ekranda gösterilir.

Kısa test süreleri sayesinde yalnızca minimum miktarlarda SF6 gazı gerekmektedir. Test gazı çevresel olarak tehlikeli SF6 gazının çevreye kaçmasını engellemek için bir gaz geri kazanım torbası ile beraber geçici olarak GA20’nin çıkışında tutulmalıdır.

Geri kazanım torbası dolduğunda SF6 gazı GTU-10 gaz transfer ünitesi kullanılarak gaz silindirine tekrar pompalanabilir ve sonrasında geri dönüştürülebilir veya gaz kalitesine bağlı olarak tekrar kullanılabilir.

Ortam sıcaklığındaki dalgalanmaların etkileri GA20 içerisinde telafi edilmektedir. Cihaz akışı otomatik ve tekrarlanabilir olarak kontrol etmektedir. Böylece çalışma kusurlarından meydana gelen ölçüm hataları neredeyse yok edilmiş olur.

SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı
  • SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.