Model GA25

SF6 gazındaki SO2 yoğunluğunun tespiti için analiz aleti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 gazı dolumlu ekipmanlarda SO2 yoğunluğunun ölçümü

Diğer Özellikleri

  • Hızlı test sonuçları, ortalama 2 dakika ölçüm süresi
  • Kompakt ve hafif ağırlıkta
  • Bakım gerektirmez.
  • Dokunmatik ekran ile çalışma
  • Uzun batarya ömrü

Tanımı

GA25 modeli analiz aleti SF6 gazı dolumlu ekipmanlarda SO2 yoğunluğunun tespit edilmesi için tasarruflu bir çözümdür. SO2 yoğunluğu SF6 gazında ayrışan maddelerin olduğuna dair bir göstergedir.


Kullanım Kolaylığı
GA25’in geleneksel tek kullanımlık test tüplerine karşı avantajı ölçülen değerin ve kolay işlemin tekrarlana bilirliğinde yatmaktadır. Elektrokimyasal sensör 24 aylık bir hizmet ömrü sonrası operatör tarafından değiştirilebilmektedir.


Hızlı ve Emniyetli
GA25 hızlı ve doğru SO2 (Sülfür Dioksit) ölçümleri için geliştirilmiştir. Otomatik basınç ve akış kontrolü ile ölçümler tekrarlanabilir ve bu şekilde ölçüm hataları ortadan kaldırılabilir. Ölçüm süresince belirlenen yoğunluk doğrudan dokunmatik ekrandan olunabilir.

 

Çevre Dostu
Çevresel olarak tehlikeli SF6 gazının çevre atmosferine kaçmasını engellemek için test gazı geçici olarak GA25 çıkışında bir gaz geri kazanım torbası vasıtasıyla toplanabilir.

Geri kazanım torbası dolduğunda SF6 gazı GTU-10 modeli bir gaz transfer ünitesi kullanılarak gaz silindirine geri pompalanabilir ve sonrasında geri dönüştürülebilir veya gaz kalitesine bağlı olarak doğrudan tekrar kullanılabilir.

SF6 gazındaki SO2 yoğunluğunun tespiti için analiz aleti
  • SF6 gazındaki SO2 yoğunluğunun tespiti için analiz aleti
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.