Model GA35

SF6 gazı için emisyon izleme cihazı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kapalı alanlarda çalışma emniyeti sağlamak için ortam havasındaki SF6 gazı yoğunluğunu izleme

Diğer Özellikleri

  • Sadece SF6 gazına tepki vermektedir ve neme ve olağan uçucu organik bileşkelere (VOC) karşı hassas değildir.
  • Hızlı tepki süresi
  • Devamlı ölçüm
  • 4 ... 20 mA çıkışı sayesinde dağıtılmış kontrol sistemine kolayca entegre edilebilir.
  • Ayarla şifre ile korunmaktadır.

Tanımı

Devamlı İzleme
GA35 modeli emisyon izleme aygıtı kapalı alanlardaki SF6 gazı yoğunluğunu belirlemek üzere özel olarak tasarlanmıştır. SF6 gazının işlendiği veya saklandığı yerlerde düzgün olmayan çalışmalar veya sızıntılar sebebiyle zararlı miktarlarda SF6 gazı kaçabilmektedir.
GA35 modeli 250 m2’ye kadar alanları izlemeyi mümkün kılmaktadır.

SF6 gazı havadan beş kat daha ağırdır; dolayısıyla yüksek derece SF6 gazı yoğunluğu durumlarında boğulma riskine yol açabilecek derecede teneffüs edilmeye yol açabilir.

GA35 yayılmamış kızılötesi sensör vasıtasıyla oda havasını devamlı olarak kontrol eder. Genellikle kısa bir zaman aralığında büyük miktarlarda SF6 gazının kaçabileceği gaz tanklarına veya gaz yalıtılmış anahtarlama tertibatlarına yakın noktalardan sürekli olarak örnekler alınmaktadır.

Güvenilir İkaz
Yüksek sesli bir alarm havadaki riskli gaz yoğunluğuna karşı derhal uyarıda bulunmaktadır. Oda havası ile kıyaslandığında, SF6 gazının yüksek moleküler ağırlığı nedeniyle çöktüğü için örnekleme kutusunu zemine yakın bir yere yerleştirmek faydalı olacaktır.

Örnekleme kutusu ve boru bağlantısı içerisindeki toz filtreleri ölçüm sonucunun yabancı maddeler nedeniyle saptırılmasını önlemektedir. Güvenilir çalışma sağlamak için herhangi bir pompa arızası veya besleme hattı tıkanması durumunda GA35’in akış kontrolü bir hata alarmı çıkarır.

Tam görünüm

Tam görünüm

  • Tam görünümEkranSensörlü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.