Model GA40

SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı

Soğutuk ayna teknolojisine dayanmaktadır.

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 gazı dolu ekipmanlarda nem içeriğinin (H2O) yüksek hassaslıkta ölçümleri

Diğer Özellikleri

  • ± 0.1 °C en yüksek doğruluk
  • Otomatik son değer tespiti
  • Dinamik Kirlenme Doğrulaması "DCC"
  • Çok hızlı ölçüm zamanları
  • Basit veri transferi için USB ara yüzü

Tanımı

GA20 modeli analiz cihazı SF6 gazındaki nem içeriğinin yüksek hassaslıkta tespit edilmesinde kullanılır. Dolum işlemleri ve anahtarlama tertibatı bakımlarından dolayı SF6 gazında artık nem kaçınılmazdır. Fakat su moleküllerinin yoğunlaşması ekipmanın kusursuz uzun süreli kullanımını sağlamak için mümkün olduğunca düşük tutulmalıdır.  

 

Yüksek Hassaslık
GA40, SF6 gazı içerisindeki nem yoğunluğunu hızlı, kesin ve yinelenebilir doğrulukta tespit etmek için en yüksek kalitede ölçüm aletidir.
DDC sistemi (Dinamik Kirlenme Düzeltmesi) kirli aynadan kaynaklı ölçüm hatalarını engellemektedir.

GA40 akışı otomatik olarak tekrarlanabilir şekilde kontrol etmektedir.Böylece kullanım hatalarından meydana gelen ölçüm hataları neredeyse yok edilmektedir.

GA40 en düşük yoğunlaşma noktası sıcaklıklarında bile performansı ile ikna edici olmakta ve geleneksel soğutulmuş ayna higrometrelerinden açıkça ayrılmaktadır. Bu da diğer şeyler arasında soğutma elemanın ayarlanmış kontrolü sayesinde elde edilmektedir.

Kolay Çalıştırma
GA40’ı ilgili gaz bölümüne bağlamak için ihtiyaç duyulan adaptörler (DN 8, DN 20)  teslimat kapsamında mevcut bulunmaktadır. Katı ölçüm tüpü SF6 gazının yanlışlıkla atmosfere kaçmasını engellemek için her iki tarafında kendinden kapanan hızlı bağlantı elemanlarına sahiptir.

Çevre dostu
Test gazı çevresel olarak tehlikeli SF6 gazının çevreye kaçmasını engellemek için bir gaz geri kazanım torbası ile beraber geçici olarak GA40’ın çıkışında tutulmalıdır.

Geri kazanım torbası dolduğunda SF6 gazı GTU-10 gaz transfer ünitesi kullanılarak gaz silindirine tekrar pompalanabilir ve sonrasında geri dönüştürülebilir veya gaz kalitesine bağlı olarak doğrudan tekrar kullanılabilir.

Kolay Veri Transferi
Yerleşik hafızası 150 adet veri kaydı depolanmasına olanak sağlar. Veriler herhangi bir zamanda USB ara yüzü vasıtasıyla bir bilgisayara aktarılabilir.

SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı
  • SF6 gazındaki gaz neminin belirlenmesi için analiz cihazı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.