Model GA45

Gaz geri kazanım torbası

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul


Uygulamalar

  • Gaz analizlerinden sonra SF6 gazının geçici olarak saklanmasıDiğer Özellikleri

  • Hafif ağırlıktadır ve kolayca taşınabilir.
  • SF6 gazı emisyonlarını engellemek için ekonomik versiyon
  • Bütün WIKA gaz analiz aletleri ile uyumludur.
  • Aşırı basınç valfi ile patlama koruması olarak kullanım
  • Ayrışan ürünlere karşı dayanıklıdır.

 


Tanımı

Dayanıklı

Çift katlı GA45 gaz geri kazanım torbası oldukça sağlam ve gaz sızdırmaz plastikten imal edilmiştir. Bu tasarım anahtarlama tertibatları içerisindeki çetin koşullar için özel olarak geliştirilmiştir. Gaz geri kazanım torbası olağan SF6 gazı ayrışan ürünlerin de güvenli bir şekilde saklanabilmesi için yapılmıştır.

Çevre dostu

Taşınabilir gaz geri kazanım torbası gaz analizlerinden sonra SF6 gazı için geçici olarak saklanması işini yerine getirmektedir.
SF6 bilinen bütün gazlar arasında en büyük sera gazı etkisini yaratan gazdır ve Kyoto protokolünde açık şekilde bahsedilmektedir.

Alan kazandırır

Geri kazanım torbası katlandığından neredeyse hiç alan kaplamayacak şekilde tasarlanmıştır. Geri kazanım torbası açıldığında 110 litreye kadar gazı tutabilir.


Kullanım kolaylığı

Gaz geri kazanım torbası ilgili analiz aletine bağlantısı için kendinden kapanan çabuk bağlamalı bir hortum ile beraber temin edilmektedir. Patlama koruması için göreli basıncın 80 mbar’a ulaşması durumunda torbanın patlamasını engelleyecek bir aşırı basınç valfi torbada mevcut bulunmaktadır


Tekrar kullanılabilir

Dolu bir gaz geri kazanım torbası tekrar kullanım için boşaltılabilir. WIKA GTU10 gaz transfer ünitesi bunun için uygundur. Gaz alan kazanmak için veya alternatif olarak gaz bölümüne tekrar pompalanmak için bir gaz silindiri içerisinde sıvı hale getirilebilir
Hafif ağırlıkta gaz geri kazanım torbası ile doğrudan geri pompalama için kompresörlerin zahmetli bir şekilde taşınması ihtiyacı engellenebilmektedir.

Yerden tasarruf sağlayacak şekilde sarılmış

Yerden tasarruf sağlayacak şekilde sarılmış

  • Yerden tasarruf sağlayacak şekilde sarılmışTamamen SF6 gazı ile doldurulmuş
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.