Model GA50

SF6-Saflık-Ölçer

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 dolu ekipmanlarda SF6-gaz yüzdesinin ölçümü

Diğer Özellikleri

  • Hızlı test sonuçları, Genel olarak toplamda 2 dakika
  • Kompakt, hafif ağırlık
  • Düşük bakım
  • Dokunmatik ara yüz
  • Arazide ispatlanmış tasarım

Tanımı

WIKA SF6 Saflık Ölçer SF6 dolu ekipmanlardaki SF6 yüzdesinin gereksinimleri karşılayıp karşılayamadığını tespit etmenin ekonomik yoludur. Kabul edilebilir limitler kullanılan gaz için cigré SF6 Değerlendirme Rehberi ve IEC 60480 tarafından önerilmektedir.
SF6 yoğunluğunu ölçen SF6 Saflık Ölçer dolaylı olarak test edilen SF6 gazının hava ve CF4 gibi kirliliğini de ölçmektedir.

İşlevsellik
SF6 Saflık Ölçer test edilen gazın içerisinde mevcut olan SF6 gazı yoğunluğunu hızlı ve doğru şekilde ölçmek için tasarlanmış bağımsız bir alettir. Test gazları SF6/N2 gibi SF6 gazı karışımları da olabilmektedir. Ünite otomatik akış ve basınç kontrolüne sahip olduğu için kullanıcı doğru akış oranı ayarları ile veya ekipmandaki basınç değişikliklerinin telafisi ilgilenmeye ihtiyaç duymaz.

Okuma sıcaklık telafilidir ve yüzde (%) olarak dokunmatik ekranda görüntülenir.
Saflık ölçerin çıkış vanasına bağlanmış opsiyonlu GA45 geri kazanım kiti ile test edilen gaz pozitif test sonuçlarından sonra muhtemel tekrar kullanım için depolanmaktadır.

SF6-Saflık-Ölçer
  • SF6-Saflık-Ölçer
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.