Model GA65

SF6-İzleyicisi

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 dolumlu ekipmanların sızdırmazlık testleri
  • Kapalı alanların SF6 emisyon takibi

Diğer Özellikleri

  • Oldukça hassas ve güvenilir ölçümler
  • Hızlı tepki süreleri
  • Radyoaktif kaynaklar içermez.
  • Uzun bakım aralıkları
  • Sarf malzemesi gerekmez

Tanımı

SF6-İzleyicisi çok küçük SF6 yoğunluklarını ölçmek için ideal alettir.

SF6-İzleyicisi yüksek doğruluklu, güvenilir ve kararlı niceliksel gaz izleme sistemidir.

Kullanılan teknoloji foto-akustik kızılötesi spektroskopiye dayanmaktadır. Bu fiziksel ve tahribatsız çalışma ilkesi SF6-İzleyicisinin diğer detektörlerle kıyaslandığında entegre edilmiş sıcaklık ve basınç telafileri sayesinde 6 ppbv’ya kadar SF6 izlerini ölçerken en yüksek doğrulukları elde ettiğine işaret etmektedir.

Müşteriler ölçüm doğruluklarına müdahale edebilecek mevcut VOC’lar için daha fazla telafi seçebilmekte oldukları halde yerleştirilmiş nem içeriği algılaması ve çapraz telafisi vasıtasıyla su buharı kapsam dışında bırakılabilmektedir. Ölçüm sonuçlarının güvenilirliği ve doğruluğu sistemin düzenli olarak kendi kendini test etmesi ile garantiye alınmaktadır.

İşlevsellik
Fiziksel çalışma ilkesi sayesinde SF6-İzleyicisi herhangi bir sarf malzemesi gerektirmez ve dahası çok az bakım ister. Yılda bir defa tekrara kalibrasyon tavsiye edilir ve operatör tarafından yapılabilir.İzleme sistemi her iki kullanıcı ara yüzü ile oldukça kolay şekilde çalıştırılabilir:

  • Basmalı tuşları ile ön panel ve kısa açıklayıcı metinler sağlayan gösterge ve her şeyi kapsayan grafik ara yüzlü bir bilgisayar yazılımı.

Her iki ara yüz de SF6-İzleyicisinin parametrelerini (örneğin numune entegrasyon zamanı) ayarlamaya, manuel veya otomatik olarak bir ölçüm gerçekleştirmeye, gerçek zamanlı yoğunluğun görüntülenmesine veya sonuçların yazılım vasıtasıyla sağlanan proses kontrol sistemine iletilmesine olanak sağlamaktadır.

Dahası SF6-İzleyicisi operatör tarafından gereken ilgili parametreleri seçerek ve tanımlayarak çevrim içi veya çevrim dışı olarak çalıştırılabilir.

SF6-İzleyicisi
  • SF6-İzleyicisi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.