Model GDHT-20

MODBUS® çıkışlı transmiter

SF6 gazının gaz yoğunluğu, sıcaklık, basınç ve nemi için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kapalı gaz tanklarında ilgili gaz durum parametrelerinin devamlı izlenmesi
  • Açık ve kapalı alan SF6 gaz yalıtımlı ekipmanlar için

Diğer Özellikleri

  • Yüksek doğrulukta sensör teknolojisi
  • RS-485 ara yüzü ile MODBUS® çıkış protokolü
  • IP 65 katı cisimlere karşı koruma
  • Çok iyi uzun vadeli kararlılık ve EMC özellikleri
  • Kompakt boyutlar

Tanımı

GDHT-20 modeli transmiter, basınç, sıcaklık ve nemin ölçüm parametreleri için dijital çıkışlı çoklu sensör sistemidir. Bu ölçülen değerlere dayanarak durumla ilgili veriler belirlenebilir.

Devamlı izleme
Anahtarlama tertibatında ve bununla beraber şebeke kesilmelerinde sistem hatalarını engellemek için gaz yoğunluğunun ve nem içeriğinin devamlı olarak izlenmesi gerekmektedir.

GDHT-20 transmiter güçlü işlemcisindeki karışık bir hal denklemini kullanarak basınçtan ve sıcaklıktan mevcut gaz yoğunluğunu hesaplar. Termal etkilerden kaynaklanan basınç değişiklikleri bununla telafi edilir ve çıkış değerini etkileyemez.

Ayrıca GDHT-20 transmiter Cigré talimatlarının ve IEC standartlarının şartları kapsamında izleme sağlayan çevrim içi olarak nem veya yoğunlaşma noktası bilgileri de sağlamaktadır.

MODBUS® field bus
RS-485 ara yüzü MODBUS® RTU protokolü kullanarak iletişim kurmaktadır. Aletin çıkış parametreleri ve bunların birimleri gereksinimlere göre ayarlanabilir ve okunabilir. GDHT-20 daha sonra müşteri tarafından her bir tanımlanmış N2 veya CF4 ile SF6 gaz karışımı için ayarlanabilir.

Sinyal Kararlılığı
Yüksek uzun dönemli kararlılığı sayesinde transmiter bakım gerektirmez ve yeniden kalibrasyon istemez. Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmış kaynak dikişleri ve sızdırmazlık elemansız ölçüm hücresi tasarımı sayesinde ölçüm hücresinin kalıcı olarak sızdırmazlığı sağlanmıştır. 

EMC özellikleri IEC 61000-4-2’ den IEC 61000-4-6’ ya kadar standartları karşılamaktadır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.