Model GDI-100-D

Hassas dijital gaz yoğunluğu göstergesi

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 gaz yalıtımlı ekipmanların iç ve dış tesisatları
  • Yüksek ve orta voltaj seviyeleri
  • Bakım ve servis tesisleri
  • Kapalı SF6 gaz konteynerlerinin gaz yoğunluğu, basıncı ve sıcaklığının geçici veya sürekli olarak izlenmesi
  • Gaz yoğunluğu monitör ve göstergelerinin yeniden kalibre edilmesi

Diğer özellikleri

  • Yüksek hassasiyetli gösterge
  • Logger fonksiyonu sayesinde saniyede 3 ölçüm değerine kadar ölçüm imkanı
  • WIKA-Wireless üzerinden iletişim ve veri alışverişi

Tanımı

Genel bilgi
GDI-100-D hassas dijital gaz yoğunluk göstergesi, analog bir SF6 gaz yoğunluğu göstergesi kavramını benimser, ancak sadece dijital sensörlerin işleyebileceği kadar yüksek bir seviyede çalışır. Dijital ölçüm teknolojisinin doğruluğu ve analog göstergenin basitliği, performans, kullanım kolaylığı ve cihaz özellikleri açısından SF6 gaz yoğunluğu ölçümünde benzersiz olan GDI-100-D'de bir araya getirilmiştir.

Geçici izleme
SF6 gaz dolgulu şalt, sızıntıları veya hatalı bakımı önlemek için servis birimleri ve yeni kurulumlar için belirli bir süre izlenmelidir. GDI-100-D bu geçici izlemeye izin verir ve gaz yoğunluğu, basınç ve sıcaklık parametrelerini kaydeder.

Hassasiyet
GDI-100-D, CPG-1500 hassas dijital basınç göstergesinin yüksek hassasiyetli sensör teknolojisi ile donatılmıştır ve SF6 gaz yoğunluğunu % 0,6 hassasiyetle belirler. İç değerlendirme elektroniğinde karmaşık bir virial denklemi ile basınç ve sıcaklık parametrelerinden hesaplanır. Termal etkilerden kaynaklanan basınç değişimleri bu şekilde telafi edilecek ve gaz yoğunluğunun gösterim değerini etkilemeyecektir. Basınç ve gaz yoğunluğu, sıcaklık kompanzasyonu yoluyla 20 ° C'ye referans edilebilir. Ayrıca SF6 işlevlerine ek olarak CPG1500'ün fonksiyonlarının tamamı da mevcuttur.

Özellikleri
Yeni ve yenilikçi menü navigasyonu kolay kullanım sağlar. Entegre çubuk grafik ekranlı ve geniş metin alanlı net ekran, çeşitli ölçüm noktalarının etkin analizine yardımcı olur.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.