Model GDM-063

Gaz dolumlu Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kapalı SF6 gaz tanklarında gaz yoğunluğu izleme

Diğer Özellikleri

  • Bourdon tüplü sıcaklık telafili basınç ölçer (manometre)
  • Açık alan kullanımı için uygundur.
  • Paslanmaz çelikten ıslak parçalar
  • Alarm kontaklı lokal okuma
  • Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmıştır; bu yüzden atmosferik basınç dalgalanmalarının veya yükseklik farklılıklarının olumsuz etkilerinden etkilenmez.


Tanımı

Gaz yoğunluğu yüksek voltajlı anahtarlama tertibatları için çok önemli bir çalışma parametresidir. Eğer gereken gaz yoğunluğu mevcut değilse tesisin emniyetli bir şekilde çalışması sağlanamaz.

WIKA gaz yoğunluğu ölçüm aletleri aşırı çevresel koşullarda bile tehlikeli derecede düşük gaz yoğunluğuna karşı güvenilir ikazlar sağlamaktadır.

Eğer bir sızıntı nedeniyle gaz yoğunluğu azalırsa işaretçi tarafından harekete geçirilen manyetik ani hareket kontakları güvenilir şekilde ve yinelenebilir doğrulukla geçiş yaparlar.

Burada gaz basıncı ortam sıcaklığına, yüksekliğe ve hatta atmosferik basınca göre değiştiğinden geleneksel basınç ölçerler (manometre) uygun değildirler.

Yukarıdaki faktörler birlikte çalışma basıncının % 20’sine kadar ulaşabilmektedirler ve böylece ölçümleri önemli derecede yanıltabilmektedirler.

Bu sebepten bütün WIKA gaz yoğunluk ölçüm aletleri sıcaklık telafilidir ve hermetik olarak sızdırmazlıkları sağlanmıştır.

Gaz dolumlu Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı
  • Gaz dolumlu Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.