Model GDM-100-TA

Gaz Yoğunluğu İzleme Aygıtı

Bağlı Gaz Yoğunluğu Transmiteri ile beraber

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kapalı SF6 tanklarının gaz yoğunluğunun izlenmesi
  • SF6-gaz-yalıtılmış anahtarlama ünitelerinde açık ve kapalı alan kurulumları içindir.

Diğer Özellikleri

Gaz Yoğunluk Transmiterli düzenlenmiş bir Bourdon tüp basınçölçer kutunun dış taraf bağlantısına bağlanmıştır.

  • Alarm kontaklı lokal dış okuma
  • Uzaktan dış okuma (çıkış 4 … 20 mA, 2-tel sistemi), 0 ... 10 g/litreden 0 ... 80 g/litreye kadar ölçüm aralıkları
  • Yüksek EMI performansı, CE onayı
  • Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmıştır bu yüzden atmosferik basınç dalgalanmalarından ve yükseklik farklılıklarından etkilenmez.

Tanımı

233.52.100 TA modeli Gaz Yoğunluk İzleme Cihazının basınç bağlantısı tarafına bağlanmış Gaz Yoğunluk Transmiteri özelliği taşımaktadır. Tamamen GD-10 Gaz Yoğunluk Transmiteri olarak işlev görmektedir; gerçi kombinasyon her iki aletin de tank üzerinde tek bağlantı aracılığıyla yoğunluk okuması elde edebilmesine olanak sağlamaktadır

WIKA transmiter GD-10 L (L-fiş bağlantılı) aşağıdaki çizimde gösterilmiştir, fakat ayrıca GD-10 C (bağlı kablo ile) veya GD-10 F (sağlam arazi kutulu) kullanılabilmektedir.

Gaz yoğunluk transmiteri elektriksel olarak hal denklemine göre doğrusal olmayan SF6-gaz davranışını izleyerek telafi edilmektedir. Bu da genel gaz kanunu denklemine göre SF6’nın gerçek gaz işleyişi olduğundan mümkün olan en yüksek doğruluğu ve en iyi sıcaklık telafisini sağlamaktadır. Yalnızca gaz yoğunluk transmiteri bunu hesaba katmaktadır.

Gaz yoğunluk transmiteri tank içerisindeki SF6-gazın basıncını ve sıcaklığını toplamaktadır. Mevcut gaz yoğunluğu bir elektronik değerlendirme sistemi vasıtasıyla her iki değişkenden tespit edilebilmektedir. Termal olarak uyarılmış basınç değişiklikleri dinamik olarak telafi edilmektedir ve çıkış sinyalini etkilemezler.

Gaz yoğunluk transmiteri 4 ... 20 mA (2-tel sistemi) standartlaştırılmış sinyale orantılı olarak yoğunluk üretir ve 0 ... 10 g/litreden 0 ... 80 g/litreye kadar aralıklarda ölçüm yapar.

Gaz yoğunluk transmiterinin yüksek uzun dönemli kararlılığı sayesinde sıfır sinyalinin yeniden kalibre edilmesi gerekli değildir. Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmış ölçüm hücresi çok uzun süreli sızıntı direnci sağlamaktadır. Sızıntıları önlemek için kapalı kaynaklanmıştır ve atmosferik basınç dalgalanmalarından ve montaj yüksekliği farklılıklarından bağımsız olarak kalmaktadır.

Transmiterin EMI özellikleri IEC 61000-4-2’den IEC 61000-4-6’ya kadar uygunlukta test edilmiştir ve özellikle yüksek voltaj anahtarlama ünitelerinde hakim olan şartlara uygun emniyetli sinyal toplama sağlamaktadır.

Gaz Yoğunluğu İzleme Aygıtı
  • Gaz Yoğunluğu İzleme Aygıtı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.