Model GDM-100-TI

Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı

Entegre edilmiş Gaz Yoğunluk Transmiterli

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kapalı SF6 gaz tanklarında gaz yoğunluğu izleme
  • SF6 gaz yalıtımlı anahtarlama tertibatlarında açık ve kapalı alan kurulumları için

 


Diğer Özellikleri

 Kutu içerisinde entegre edilmiş Gaz Yoğunluk Transmiteri ile modifiye edilmiş Bourdon tüp basınçölçer

  • Alarm kontaklı lokal okuma
  • Uzaktan dış okuma (çıkış 4 … 20 mA, 2-tel sistemi), 0 ... 10 g/litreden 0 ... 80 g/litreye kadar ölçüm aralıkları
  • Yüksek EMI performansı, CE onayı
  • Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmıştır bu yüzden atmosferik basınç dalgalanmalarından ve yükseklik farklılıklarından etkilenmez.

Tanımı – Gaz Yoğunluk Transmiteri

233.52.100 TI modeli kutunun arkasına entegre edilmiş Gaz Yoğunluk Transmiteri özelliği taşımaktadır. Tamamen standart bir GD-10 Gaz Yoğunluk Transmiteri olarak işlev görmektedir; fakat kombinasyon her iki aletin de tank üzerinde tek bağlantı aracılığıyla yoğunluk okuması elde edebilmesine olanak sağlamaktadır.

Gaz yoğunluk transmiteri elektriksel olarak hal denklemine göre doğrusal olmayan SF6-gaz davranışını izleyerek telafi edilmektedir. Bu da, SF6’nın gerçek gaz kanunu denklemlerine göre hareket eden gerçek gaz olduğu için mümkün olan en yüksek doğruluğu ve en iyi sıcaklık telafisini sağlamaktadır. Yalnızca gaz yoğunluk transmiteri bunu hesaba katmaktadır.

Gaz yoğunluk transmiteri alet (tank) içerisinde saklanan SF6-gazının basıncını ve sıcaklığını toplamaktadır. Mevcut gaz yoğunluğu bir elektronik değerlendirme sistemi vasıtasıyla her iki değişkenden tespit edilebilmektedir.

Termal olarak uyarılmış basınç değişiklikleri dinamik olarak telafi edilmektedir ve çıkış sinyalini etkilemezler.
Gaz yoğunluk transmiteri standartlaştırılmış 4 ... 20 mA sinyaline orantılı bir yoğunluk üretmektedir.

Gaz yoğunluk transmiterinin yüksek uzun dönemli kararlılığı sayesinde sıfır sinyalinin yeniden kalibre edilmesi gerekli değildir.
Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmış ölçüm hücresi çok uzun süreli sızıntı direnci sağlamaktadır. Sızıntıları önlemek için kapalı kaynaklanmıştır ve atmosferik basınç dalgalanmalarından ve montaj yüksekliği farklılıklarından bağımsız olarak kalmaktadır.

Transmiterin EMI özellikleri IEC 61000-4-2’den IEC 61000-4-6’ya kadar uygunluklarda test edilmiştir ve özellikle yüksek voltaj anahtarlama ünitelerinde hakim olan şartlara uygun emniyetli sinyal toplama sağlamaktadır.

Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı
  • Gaz Yoğunluk İzleme Cihazı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.