Modeller GFU08-B, GFU08-C, GFU08-E, GFU08-W

SF6 gaz dolum aracı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 gaz bölümlerinin emisyonsuz tekrar dolumu
  • Opsiyonlu olarak entegre edilmiş skala ile
  • Opsiyonlu olarak vakum pompası ile

Diğer Özellikleri

  • Maksimum emniyet için gaz silindiri güvenceye alınmıştır.
  • Emisyonu engellemek için hatasız çalışma tasarımı
  • Geniş dijital göstergeli yüksek doğruluk skalası
  • Ölçüm teknolojisi vasıtasıyla hassas SF6 gazı dolum işlemi
  • Seçilebilir 5 adet vakum pompası

Tanımı

GFU08 serisi sağlam ve modüler gaz silindiri taşıma araçları SF6 gazının ilgili bölüme dolumu ve yeniden dolumu için kullanılmaktadır. Modüler tasarım çeşitli mekanik ve elektriksel bağlantılar vasıtasıyla dünya çapında uygulamaları mümkün kılmaktadır.

Model yelpazesi 4 versiyona ayrılmaktadır:
- Model GFU08-B: Dolum aracı
- Model GFU08-W: Skalalı dolum aracı
- Model GFU08-E: Vakum pompalı dolum aracı
- Model GFU08-C: Skalalı ve vakum pompalı dolum aracı

GFU08-E ve GFU08-C modelleri vakum pompaları ile birleştirilmiştir. Bunlarla daha sonradan profesyonelce bir SF6 gazı dolumu yapabilmek için hava SF6 gaz bölümünden çıkartılmaktadır. Standart olarak GFU08-E ve GFU08-C modellerine entegre edilmiş 16 m³/h vakum pompası < 1 mbar’a (0.75 Torr) kadar hızlı boşaltma sağlamaktadır.

Daha büyük hacimler için 40 m³/h emme opsiyonlu olarak mevcut bulunmaktadır. 2 kademeli pompalar ile son basınç 2 x 10-3 mbar kadar azaltılabilmektedir. Dolayısıyla SF6 gaz bölümündeki çok yüksek nem veya hava yoğunlaşması sorun olmaktan çıkmaktadır.

GFU08-W ve GFU08-C modellerinde doldurulan SF6 gazının miktarının tam olarak tespitini sağlayan gaz silindir ölçeği yerleştirilmiştir. Böylelikle kütle-denge yöntemini kullanan gaz dolum aracı emisyon hazırlık raporları için IPCC yönergesine uygun en ideal alet olmaktadır.
Gaz silindirinin altındaki özel düz tasarıma sahip ağırlık hücresi ağır silindirlerin tek kişi tarafından kolayca yüklenip boşaltılmasını sağlamaktadır.


İşlevsellik

SF6 gazı ile ilk dolumdan hemen önce havalandırılmış gaz bölümü opsiyonlu olarak mevcut bulunan vakum pompası ile boşaltılır. Sonraki vakum ve dolum fonksiyonları için hortum yalıtımı hiçbir durumda SF6 gazının yanlışlıkla atmosfere kaçmamasını sağlamaktadır.

Vakum pompalarının etkin kesitleri her bir pompa gücü için en ideal düzeye getirilmiştir (DN 8, DN 20). Aynı zamanda bağlantı parçalarının sayıları potansiyel sızıntı riskini azaltmak için düşük tutulmuştur. Son vakum ne kadar iyi olursa istenmeyen yoğunlaşma da o kadar az olur.

Temel versiyon, Model GFU08-B

Temel versiyon, Model GFU08-B

  • Temel versiyon, Model GFU08-B
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.