Model GIR-10

gaz detektörü

İnfrared teknolojisi tabanlı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • SF6 gazı dolumlu ekipmanlarda sızıntı bulma ve miktarını belirleme
  • SF6 gazı dolumlu ekipmanların son tespitleri için sızıntı oranının belirlenmesi

 


Diğer Özellikleri

  • 0.6 ppmv’ya kadar en küçük yoğunluklar bile tespit edilebilmektedir.
  • Yalnızca SF6 gazına tepki vermektedir; bu yüzden neme ve olağan uçucu organik bileşkelere (VOC) karşı hassas değildir.
  • Kullanım kolaylığı
  • Hızlı tepki süresi
  • Fabrikada sertifikalı test gazları kullanılarak kalibrasyonları yapılmıştır.

Tanımı

GIR10 modeli gaz detektörü en küçük SF6 gazı yoğunluklarını tespit etmek için kullanılmaktadır ve bu yüzden sızıntıların yerlerini ve boyutlarını tespit etmek için idealdir.


infrared teknoloji
Yayılmamış kızıl ötesi teknolojisine (NDIR) dayanan GIR10 modeli en küçük sızıntı durumlarında bile hızlı tepki süreleri ve güvenilir ölçüm değerleri sunmaktadır.

Kolay çalışma
This instrument is characterised by simple handling and good readability. Both the hand-held instrument and the console case are equipped with a digital indicator which is easy to read. This allows reading the current SF6 gas values from any position.

Alet kolay çalışma ve kaliteli okunabilirlik özellikleri ile şekillendirilmiştir. Hem taşınabilir aletler hem de konsol kutusu okunması kolay birer dijital gösterge ile donatılmışlardır. Bu da mevcut SF6 gazı değerlerinin her türlü konumdan okunmasına olanak sağlamaktadır.Sızıntı tespiti ön taraftan gaz girişli hareket edebilen bir kaz boynuna sahip taşınabilir bir alet kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Değiştirilebilir bir filtre parçacıkların içeri emilmesini önlemektedir; böylece kızılötesi sensörü korumaktadır.

Konsol kutusunda bir pompa emilmiş gaz karışımının kızılötesi sensörün numune odası boyunca sürekli akışını sağlamaktadır.

Eğer SF6 gazı ölçüm ortamında zaten düşük yoğunluklarda mevcut ise bu kaçağın alette 0 ppmv’ye kadar darası alınabilir. Bu da, ölçülen her 0 ppmv’den büyük değeri bir sızıntıyı temsil ettiği için sızıntı tespitini daha da kolaylaştırmaktadır.

Versiyona bağlı olarak GIR10 modeli tanımlanan yoğunluklar aşıldığında akustik bir alarm yayar. Geniş basınç, sıcaklık ve seviye ölçüm aletleri veya kalibrasyon teknolojileri seçeneklerimizin mükemmel tamamlayıcıları WIKA aksesuarlarında bulunabilmektedir. Kapsamlı aksesuar programı basınç ölçer (manometre) valfleri, kesme muslukları, sifonlar, adaptörler, dijital göstergeler, sıcaklık kontrolörleri ve çok daha fazlasını içermektedir. 

Benzer ürünler
gaz detektörü
  • gaz detektörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.