Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Her türlü zorlu koşulla mücadele yeteneği

Kimya endüstrisinin proses içinde kullanılan enstrümanlar üzerinde olağanüstü yüksek talepleri vardır.  PED ve ATEX gibi sıkı uluslararası kurallarına tabidirler. Elektronik ve mekanik Isı ve basınç ölçüm cihazları  genel kullanımın yanı sıra potansiyel olarak patlayıcı alanlarda da  agresif olmayan ortamlarda olduğu gibi agresif ortamlarda da aynı şekilde başarılı sonuç getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar altında Uzun ömürlü  proses güvenliğini sağlamak amacıyla düzenli olarak cihazların kalibrasyonu tavsiye edilmektedir.


Materyaller

Kimyasal proses mühendisliği alanında kullanılan standart malzeme ağırlıklı olarak paslanmaz çeliktir, en çok kullanılan malzeme no’su 316L ve 1.4404/1.4435’dir. Yüksek basınç ölçüm için yüksek gücü olan paslanmaz çelik kullanılır, yüksek sıcaklıklarda basınç ölçümleri için, ısıya dayanıklı paslanmaz çeliğe ihtiyaç vardır. Diyafram contaları/basınç ölçümü, sıcaklık ölçümü, termo kılıflara için kapsül diyafram ile göstergeleri ile birlikte son derece agresif medya içeren koşulların kimyasallarına dayanıklı ürünlerimiz mevcuttur. Bu tür özel durumlara yönelik özel ürünler için bizlerle bağlantıya geçiniz.


WIKA - Güçlü ortağınız

Bizim standart ürün yelpazesi zaten çok geniş bir uygulama yelpazesi karşılamak için ürün özellikleri. Bireysel tavsiye ve teklifleri, sizin ihtiyaçlarınıza çözüm maç, ek ürün ve hizmetlerin geniş sunan özel. Bizim uzmanlık ve güvenilirlik, dünya çapındaki satış ve servis ağının yanı sıra, WIKA uluslararası kimya sektöründe çok iyi bilinen isimleri ile küresel bir taahhüt ortağı yaptı.

Uzman ortağınız

25 yılı aşkın bir süredir WIKA proje işlerinde başarıyla çalışmaktadır. Dünya çapında uluslararası partnerlerimizle büyük projeler gerçekleştirmekteyiz. WIKA burada ölçüm teknolojisinde güvenilir bir taşeron olmakla yetinmemektedir. Aynı zamanda sizinle birlikte hareket ederek ihtiyacınızı karşılayacak ve sadece sizin için ve size uygun çözümler üretme amacıyla hareket etmektedir.

Projenin tüm safhalarında WIKA yetkili partnerinizdir. Temelde planlamadan detay mühendisliğe, gerçekleştirmeden uygulamaya, satış sonrası hizmete kadar yanınızdayız.


Kapasitemizin etmenleri

WIKA’nin gücü temel olarak 3'e ayrılmaktadır: geniş ve yenilikçi ürün çeşidi, geniş kapsamlı ve yetkili servis ve dünya çapında güvenilir mevcudiyet. Sizin başarınız için de desteğe hazırız.


bir