Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Hijyenik ekipman tasarımı

Ürün taşıyan sistem parçaların hijyenik dizaynı mikrop bulaşmayı önlemek ve böylece ürün kalitesini üst düzeyde tutmak için ön koşuldur. Hijyenik bütünlük olarak tesisatta bulunan ölçüm enstrümanlarının malzeme, yüzey yapısı kalitesi, proses güvenliği, bağlantı tekniği ve temizlenebilirliği açısından CIP/SIP proses normlarına uygun olmaları gerekmektedir.


Hijyenik standartlar ve güvenlik

WIKA Ölçüm cihazları uluslararası standartların gereklilikleri doğrultusunda üretilmektedir. Ürünlerimiz aşağıda adı geçen kuruluşların yüksek beklentilerini karşılamaktadır:

  • FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi)
  • EHEDG (Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Dizayn Grubu)
  • 3A Sanitary Standards Inc.
  • ATEX (directive 94/9/EC)

FDA onayı ve ulusal otoriteler kapsamında HACCP faaliyet alanlarında uygunluk kanıtı için, kapsamlı bir hazır sertifikalı programımız bulunmaktadır. Devam eden enstrüman testleri kalite yönetimi bağlamında araçların devam eden testleri için kalibrasyon ekipman ve kalibrasyon hizmetlerimiz geniş bir yelpazede mevcuttur.


Proses bağlantıları

WIKA'nın geniş ölçümleme ürün yelpazesi, üreticilere özel proses bağlantıları ile büyük avantajlar sağlamakla birlikte steril veya aseptik uygulamalar için, sanayi uygulamalarına uygun ve üreticisi özel olan proses bağlantıları temin edebilmektedir. Örneğin süt boruları bağlantıları DIN 11851 veya tri-klemp DIN 32676, Klemp ISO 2852, aseptik boru bağlantıları DIN 11864-1, Aseptik flanş boru bağlantı DIN 11864-3, NEUMO®, Südmo®, VARIVENT®, Naue®, BBS®.

Uzman ortağınız

25 yılı aşkın bir süredir WIKA proje işlerinde başarıyla çalışmaktadır. Dünya çapında uluslararası partnerlerimizle büyük projeler gerçekleştirmekteyiz. WIKA burada ölçüm teknolojisinde güvenilir bir taşeron olmakla yetinmemektedir. Aynı zamanda sizinle birlikte hareket ederek ihtiyacınızı karşılayacak ve sadece sizin için ve size uygun çözümler üretme amacıyla hareket etmektedir.

Projenin tüm safhalarında WIKA yetkili partnerinizdir. Temelde planlamadan detay mühendisliğe, gerçekleştirmeden uygulamaya, satış sonrası hizmete kadar yanınızdayız.


Kapasitemizin etmenleri

WIKA’nin gücü temel olarak 3'e ayrılmaktadır: geniş ve yenilikçi ürün çeşidi, geniş kapsamlı ve yetkili servis ve dünya çapında güvenilir mevcudiyet. Sizin başarınız için de desteğe hazırız.


bir
Segment brochure

Sanitary applications

Segment brochure

EPC Contractor Business

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar