Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul
  • 1
  • 2
  • 3

Eğlence dolu dönme dolaplardan atölye kaldırma platformlarına ve ayrıca makine aletleri veya plastikler makinelerine kadar her operasyonda hidrolik güç üniteleri gereklidir. Hidrolik makinelerin yalnızca yüksek enerjili yoğunluğu mümkün olan en düşük boyutta en yüksek kuvveti sunar.

Sistem basıncı bir basınç göstergesinden okunur. Sıvı dolgulu modeller kolaylıkla okunabilir ve titreşimden etkilenmez.

Sistemin ve kontrol basınçlarının sürekli olarak kaydedilmesi ve bakımı, basınç anahtarları veya sensörler tarafından izlenir. PSD-4 elektronik basınç anahtarı, karanlık montaj alanlarında iyi okunabilirlik sağlayan bir anahtarlama çıkışı, analog çıkış ve bir LED ekran kombinasyonu sunar. Basınç portunun mekanik olarak sönümlenmesi sensör elemanını basınç çarpmalarından korur.

Hidrolik yağ deposundaki dolum seviyesinin izlenmesi, pompa havayı emmeye başlamadan önce yağ eksikliklerini gösterebilir.

Hidrolik yağın sıcaklık denetimi ile kritik koşullar erken tespit edilebilir ve yağ için çalışma süresi uzatılabilir.

Ürün geliştirme aşamasında kullanım noktasında özel şartlar düşünülmüştür. Örneğin, WIKA ürünleri bir rüzgar türbininin gondolünde güvenilir bir şekilde çalışır ve spesifik çalışma koşulları veya kurulum yerleri (ör. ATEX) için gerekli onayları sunar. 

bir