Endüstriyel gazlar ve tıbbi gazlar

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Endüstriyel gazların çok yönlü dünyası

Gazlar ve gaz karışımları modern dünyamızda birçok uygulama için gereklidir. Gazların kullanıldığı örnek alanlar, imalat sanayinde veya gıda maddeleri ya da elektronik bileşenlerin depolanması ve korunması ısıl işlemlerinde. Sağlık sektöründeki örnek uygulamalar, suni solunum ve minimal invaziv prosedürleri. Bu uyglama listesi neredeyse sonsuzdur.

Gaz tipi veya ihtiyacına bağlı olarak, gazlar sıvılaştırılmış veya yoğunlaştırılmış formda mevcuttur ve teslim edilir, örneğin, cok geniş ölçülerde silindir veya sıvı-gaz tanklarında.


Güçlü yönlerimiz

Bizim araçlar için ölçüm görevimiz, basit basınç izleme ve takibi,  seviye ölçümü, otomatik kendinden tahrikli olay takibi ve mesajlaşma. Müşterilerimizin isteğiyle ölçüm cihazlarımız kablosuz modüller ile kullanılabilir, örneğin, mobil sistemlerde tankın mevcut konumu ve durumunu belirlemek. Gerekirse, yeni ve özgün çözümler sağlayan ürünlerimizin içine ölçüm teknolojisi entegrasyonu ile müşterilerimize destek sağlamak.

Ölçüm cihazlarımızın ilgili standartların ( örn. ISO 5171 )  tüm gereksinimlerini yerine getirmektedir ve yağ ve gres’ten arındırılmış versiyonlarının yanı sıra EX onayları mevcuttur. Oksijen uygulamalarında, BAM listelenen tek malzemeler kullanılmaktadır.


bir