Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Yağlama yağları veya yağlı yağlama sistemleri sürtünmeyi ve aşınmayı en aza indirir. Tüm hareketli parçaların ve rulmanların makine güvenilirliğini ve servis ömrünü artırır, korozyonu azaltır ve kesinti süresini azaltır.

WIKA ölçüm teknolojisi tam olarak doğru noktada doğru miktarda yağlamayı sağlar. Bunun için, sistem basıncının kaydedilmesi temel ön şarttır. İstenen yağlayıcı miktarının sağlandığından ve herhangi bir çıkışın bloke edilmediğinden emin olmak için bir akış ölçüm aleti kurmanız önerilir.

Avantajınız: Tüketim optimize edilmiş ve böylece yağ maliyetleri ve çevresel uyumluluk da optimize edilmiştir.

Depodaki seviye kontrolü, kesintisiz bir yağlamayı garanti eder. Bu, gözle muayene yoluyla veya otomatik olarak - örneğin, rezervuar göz ardı edildiğinde - seviye sensörü veya düğmesi ile gerçekleştirilebilir. 

Yağlama sistemi rüzgara ve havaya maruz kalırsa, ortam sıcaklığının düşük olması yağ viskozitesinin çok yüksek olmasına neden olabilir. Burada, rezervuarın ısıtılması gerekir. Kontrolü, bir sıcaklık şalterinin ölçüm sinyalini (limit değerlerin izlenmesi) veya bir sıcaklık probunu (sürekli sıcaklık ölçümü) kullanır. RLS-3000 şamandıra şalteri, seviye ve sıcaklık ölçümünün özel bir özelliğini tek bir enstrüman halinde bir araya getirir.

bir