Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Yüksek performanslı makineleri için performans

Maksimum enerji verimliliği maksimum performans,yüksek standartlarda emniyet ve düşük emisyon - Mobil iş makinelerinde performans talepleri inanılmaz derecede artmıştır. Sadece otomasyon ve anlık enerji talebi yoluyla enerji yönetim kontrolüne kadar işletme ve yardımcı süreçler hassas kontrolü ile bu gereksinimleri yerine getirilebilir. Bunun için ön koşul, her zaman yüksek performanslı ölçüm tekniği kullanılmasıdır.

WIKA mobil iş makinelerinde ölçüm ürünleri için özel yüksek performanslı ölçüm ürünleri portföyü sunmaktadır. Ürünlerin ölçüm aralıkları, doğruluk, çalışma sıcaklıkları ve basınç emniyeti  bu uygulama segmenti  için hazırlanmış, bu sektöre özel arayüz standartlarını yerine getirilmiş ve bunlara ek olarak gerekli kompakt özellikler eklenmiştir.


Zorlu şartlar için dayanıklılık

Şok ve titreşim, toz ve çamur, kuruluk ve nem, ısı ve soğuk ve dalgalı elektromanyetik ortam – operasyon esnasında mobil iş makineleri aşırı ve değişen koşullara tabi tutulur. Bununla birlikte, mobil iş makineleri istikrarlı performans özelliği olmalıdır.

WIKA sağlam bir tasarıma sahip ölçüm teknolojisi, yüksek kaliteli malzeme ve en güncel üretim teknolojilerini know-how’ı ile birleştirerek son derece sağlam ürünler üretmekte,  bu ürünler sayesinde mobil iş makineleri zorlu çalışma şartlarına uygunluk sağlamaktadır. Böylece şok, titreşim ve sıcaklık dalgalanmaları, yüksek IP koruma standartı ve aynı zamanda aşırı EMC özelliklerine karşı yüksek direnç özelliklerine sahiptirler.


Yüksek kullanılabilirlik için yüksek güvenilirlik

Düşük duruş - maksimum kullanılabilirlik mobil iş makinelerde en önemli gereksinimlerinden biridir. Bununla birlikte, bu bileşenler operasyonel durumlar tarafından belirlenir - kendi özel göreviyle ilgili - işlevsel olarak ilgili ya da - makinenin çalışma durumuna ilişkin – hatta güvenlikle ilgili olan. Bu nedenle en yüksek ihtiyaçlar bu tür bileşenlerin güvenilirliği için ürünlerin üzerine yerleştirilir.
WIKA sürekli kaliteli teslime yönelik tüm iş süreçlerini düzenler. Bununla birlikte, WIKA üretim sistemini sürekli Kaizen ve Six Sigma ‘nın yalın felsefesiyle beraber sürekli iyileştirme proseslerini izler. Yüksek düzeyde iç üretimin sonucu olarak , WIKA elinde kararlı üretim aşamalarına sahiptir.Bu süreç içinde, kapsamlı testler üretim işleminin sabit bir parçasıdır. WIKA ürünleri sahip olduğu bu güvenilirlik ile.

Uygulama örnekleri

  • İş makineleri: Yükleyici, ekskavatör, dozer, damperli kamyon, silindir, ...
  • Tarımsal makineleri : Traktör, biçerdöver, yem toplama, tarla pülverizatörü, ...
  • Ormancılık makineleri: Biçerdöver, taşıyıcı , orman aracı, yükleyici, …
  • Malzeme işleme: Mobil vinç, ticari araç yükleme vinci, forkflit, istifleyici, …
  • Belediye araçları: Kış servis aracı, yol temizlik aracı çöp toplama aracı, ...
bir
Segment brochure

Mobile working machines