Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Her türlü zorlu koşulla mücadele yeteneği

Proses enstrümantasyonunda nafta ve doğalgazdan kimyasal üreten fabrikalar oldukça talep görmektedir. Örneğin çatlama, yoğunlaşma ya da damıtma gibi farklı işlem adımları belirlenmiş sıcaklık ve basınç koşulları altında üretilmektedir. WIKA'nın kuruluşundan bugüne geçen yıllarla içerisinde kanıtlanmış yüksek hassasiyetli ve kaliteli ürünleri maksimum kullanılabilirlik sağlar. Çeşitli gaz karışımları ve yüksek derecede yanıcı nafta çeşitli riskler barındırabilir, örneğin, bizim test edilmiş ve onaylanmış ATEX ölçü aletlerimiz gerekli güvenliğe katkıda bulunmaktadır.


Maksimum güvenlik

Elde edilen birincil ve ikincil ürünler çok farklı olduğu için, temas eden tüm parçalar için farklı malzemelere ihtiyaç vardır. Atmosferde H2S içeren ortamlar insanlar ve/veya çevre için olası bir sağlık ve güvenlik riski oluşturabilir. Bu bağlamda NACE / ISO 15156 gerekliliklerin yerine getirilmesi enstrümantasyon için bir 'zorunluluk'tur.


WIKA - Güçlü ortağınız

Özellikle yüksek ortam sıcaklıklarındaki agresif medya uygulamalarında, diyafram seal veya termovel gibi özel çözümler/uygulamalar gereklidir. Tank içlerinde seviye izleme gereklerinde de ayni derecede çok gereksinimler/çözüm çeşitlilikleri vardır. Belirtilen tüm uygulama örnekleri için, WIKA sizlere basınç, sıcaklık ve seviye ölçüm cihazlarının yanı sıra kalibrasyon aletleri ve hizmetleri için rakipsiz bir program sunmaktadır.

Uygulama örnekleri

  • Boru hatları
  • Damıtma kolonları
  • Buhar domları
  • Ekstraksiyon gemileri
  • Kondensat ayırıcıları
  • Petrol depo sahaları

Your competent partner

WIKA has been active in the Contractor Business for more than 25 years. Together with international engineering companies, we implement major projects the world over. Thus we are more than simply a reliable supplier of high-quality process instrumentation and measuring instruments: As your partner we develop products and solutions with you that are specifically tailored to your requirements.

WIKA is your competent partner through all phases of the project: starting with planning the basic and detail engineering through the realisation and implementation of the project to the after-sales assistance.


The factors of capacity

Our high level of performance is essentially based on three factors: A wide and innovative product range, comprehensive and competent service and a reliable global presence. We are pleased to be committed to your success, too.


bir
Segment brochure

Chemical and petrochemical industries

Segment brochure

Tubeskin measurements

Segment brochure

EPC Contractor Business

Flyer

Engineered instrumentation for Ethylene production

Flyer

Instrumentation for high-pressure applications