Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

WIKA tarafından güçlendirilen

WIKA ısı ve basınç ölçüm cihazları enerji üretiminin her alanında kullanılmaktadır, büyük ölçek elektrik santralden (kömür yakıtlı, nükleer güç,hidroelektrik) pik yük elektrik üretim tesislerine, (gaz türbinli elektrik santrali), ve merkezi olmayan sistemlere kadar (termik santraller, rüzgar enerji santralleri, biyogaz tesisi). Ölçüm teknolojisi aynı anda kullanım alanı kadar çeşitli beklentileri karşılamak durumundadır.

60 yılı aşkın WIKA elektrik mühendisliği alanında dünyada çözüm ortağı olmuştur.500'den fazla deneyimli satış temsilcileri başından itibaren yetkin ve bireysel danışmanlık ile müşterilerimiz için destek sağlar. Her yerde ve her zaman.


Gücümüz

Dünya çapında en geniş standart ısı ve basınç ölçüm aletleriyle,  yüksek gelişmiş kalibrasyon teknolojisiyle ve örnek olabilecek müşteri odaklı servisimizle müşterilerimize her ölçüm sorunu için uygun çözümümüz mevcuttur. Müşterilerimizin geliştirme departmanıyla yakın işbirliği içerisinde güvenle istenilen ölçüm kriterine uygun ve  aşırı koşullarda  bile dayanıklı olan özel cihazlar geliştirilmekteyiz.


Uygulama örnekleri

  • Jeneratörler
  • Transformatörler
  • Türbinler
  • Kompresörler
  • Pompalar
  • Petrol boru hatları
  • Egzoz gazı sistemleri

Uzman ortağınız

25 yılı aşkın bir süredir WIKA proje işlerinde başarıyla çalışmaktadır. Dünya çapında uluslararası partnerlerimizle büyük projeler gerçekleştirmekteyiz. WIKA burada ölçüm teknolojisinde güvenilir bir taşeron olmakla yetinmemektedir. Aynı zamanda sizinle birlikte hareket ederek ihtiyacınızı karşılayacak ve sadece sizin için ve size uygun çözümler üretme amacıyla hareket etmektedir.

Projenin tüm safhalarında WIKA yetkili partnerinizdir. Temelde planlamadan detay mühendisliğe, gerçekleştirmeden uygulamaya, satış sonrası hizmete kadar yanınızdayız.


Kapasitemizin etmenleri

WIKA’nin gücü temel olarak 3'e ayrılmaktadır: geniş ve yenilikçi ürün çeşidi, geniş kapsamlı ve yetkili servis ve dünya çapında güvenilir mevcudiyet. Sizin başarınız için de desteğe hazırız.


bir
Segment brochure

Power generation

Segment brochure

Nuclear power generation

Segment brochure

EPC Contractor Business