Güç iletimi ve dağıtımı (SF6)

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

SF6 gaz yaşam döngüsü çözümlerinde lider

SF6 gaz ile düzgün bir biçimde tesiste kullanmak için bir çok özel ekipmana ihtiyaç vardır. WIKA SF6 gaz hayat döngüsü alanında oldukça önem arzeden uygulama tecrübesiyle ve sunmakta olduğu bütün ürün portfolyosuyla benzersiz bir konumda sizlere hizmet vermektedir.

Bize uygulamalarınızdan bahsedin size tek elden en doğru çözümleri sunalım.


Güçlü Yanlarımız

Dünya çapında 1,000,000'dan fazla WIKA gaz densite izleme enstrümanları kullanılmaktadır. Bu yüksek kullanımın sebebi ürünlerimizin yüksek kaliteli olması (5-Sigma kalite seviyesinde üretilmiş ve test edilmiştir) ve bunun müşteri memnuniyeti olarak geri dönüşündendir. Ürünlerimizin hava geçirmez ve ısıya dayanıklı olması sebebiyle ölçümleme sonuçları güvenilirdir ve zorlu operasyon koşullarında bile isteklerinizi karşılayacak kalitededir.

SF6 ile yalıtılmış panolu tesis güvenliğinde arıza yapan cihazlarla anlamlı bir biçimde daha az karşılaşılır. Uygun olmayan SF6 kullanımında veya nem ile kısadevre meydana gelebilmekte ve ürün arızaları ortaya çıkmaktadır. WIKA'nın yüksek kaliteli gaz dedektörlerimiz ve amisyon monitörlerimiz ile en küçük kaçakları bile tesbit etmek mümkün. WIKA aksesuarlarıyla birlikte gaz analizi için bütün ürün gamını sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Yalıtılmış vanalar ve tamamiyle gaz sıdırmaz bağlantılar çevre için herhangi bir SF6 gaz kaçağı ihtimalini bertaraf eder ve artıklar güvenli bir biçimde kendi haznesinin içerisinde kalır.

SF6 gazlarının dolum ve tahliyesi gibi servis operasypnları veya SF6 gaz prosesleri uygun ekipmanla yapılmalıdır. WIKA'nın dolum ve proses enstrüman ürün portfolyosu T&D endüstrisi için pek çok çeşit SF6 gazı kapsamlı bir biçimde içermektedir.


Uygulama örnekleri

  • Gazla yalıtılmış panolar ve kablolar
  • Radyolojik enstrümanlar
  • Elektron hızlandırıcıları
  • Yarı iletken üretimi için ekipmanlar

bir
WEgrid Solutions
Segment brochure

Innovative SF6 solutions