Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Su, atıksu

WIKA basınç ölçüm cihazları belediyelerin su tesislerinin her alanında kullanılabilmektedir. Ham su hazırlığı, ham suyun içme suyu ve kullanılabilir su olarak arıtması ve suyun depolaması ve dağıtımı bunlardan bazılarıdır.


Belediye atıksu artıma

Belediyelerin atıksu arıtmalarında da ölçüm cihazlarımız çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır, örneğin: taşma havzalarında, bilgi işlem merkezlerinde, filtre preslerinde, digesterlerde ve basınçlı hava besleme sistemlerinde. WIKA’nın bu konuda mekanik ve elektronik basınç ölçüm ve seviye probuna sahip geniş standart yelpazesi bulunmaktadır. Cihaz seçiminde size yardımcı olmabilmemiz için – bizimle irtibata geçiniz!


Endüstriyel su artıma

Su tahliyesini optimize etmek amacıyla IPPC düzenlemesi endüstrileri mevcut olabilecek en iyi teknolojiyi kullanmaya teşvik ediyor. Sonuç itibariyle modern ölçüm teknolojisine sahip olan su artıma tesislerine karşı ilgi gün geçtikçe artıyor. WIKA, bu alanlarda da basınç ve sıcaklık izleme konusunda bir çok yenilikçi çözüm sunmaktdır.

Uygulama örnekleri

  • Derin kuyu, yüksek ve alçak su haznelerinde yapılan seviye ölçümü
  • Filtre kontrolü
  • Pompa istasyonları ve basınç yükseltme sistemleri
  • Şebeke basıncı izleme

Uzman ortağınız

25 yılı aşkın bir süredir WIKA proje işlerinde başarıyla çalışmaktadır. Dünya çapında uluslararası partnerlerimizle büyük projeler gerçekleştirmekteyiz. WIKA burada ölçüm teknolojisinde güvenilir bir taşeron olmakla yetinmemektedir. Aynı zamanda sizinle birlikte hareket ederek ihtiyacınızı karşılayacak ve sadece sizin için ve size uygun çözümler üretme amacıyla hareket etmektedir.

Projenin tüm safhalarında WIKA yetkili partnerinizdir. Temelde planlamadan detay mühendisliğe, gerçekleştirmeden uygulamaya, satış sonrası hizmete kadar yanınızdayız.


Kapasitemizin etmenleri

WIKA’nin gücü temel olarak 3'e ayrılmaktadır: geniş ve yenilikçi ürün çeşidi, geniş kapsamlı ve yetkili servis ve dünya çapında güvenilir mevcudiyet. Sizin başarınız için de desteğe hazırız.


bir