Modeller IPT-10, IPT-11

Proses basınç transmiteri

Standart versiyon veya flush diyafram

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses Mühendisliği
  • İlaç Endüstrisi
  • Yiyecek ve İçecek endüstrileri


Diğer Özellikleri

  • ATEX ve FM gereğince Ex koruma
  • SIL-2 (SIL-3) uygulamaları için
  • Metalik ve seramik ölçme hücreleri mevcuttur.
  • Yedi farklı muhafaza çeşidi
  • FDT konseptine (Arazi Alet Takımı), örneğin, PACTware, göre DTM (Alet Tip Yönetimi) ile konfigürasyon


Tanımı

IPT-1x modeli 4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA, HART®, PROFIBUS® PA veya FOUNDATION Fieldbus™ çıkış sinyalleri ile, ya kendinden emniyetli ya da aleve dayanıklı tutuşma koruması (ATEX ve FM’ye uygun olarak) ile birleşik olarak bu özellikleri gösteren uygulamalarla en ideal şekilde uyum sağlayacak şekle getirilmiştir.  


Bütün bu transmiterlerin elektronikleri, hatta aleve dayanıklı çeşidi bile, kendinden emniyetlidir. Dolayısıyla Ex bölgelerde alet yüklü durumda iken alet üzerinde ayarlamalar yapmak mümkündür.


Çok Amaçlı uygulamalar
0 ... 0,1 bar’dan 0 ... 4.000 bar’a kadar mevcut ölçüm aralığının ve serbestçe seçilebilen kısabilmenin bir sonucu olarak alet neredeyse her uygulamada kullanılabilir. Büyük proses bağlantısı sayısı ve metalik ve seramik ölçüm hücreleri arasında seçim yapabilme imkanı bu transmiterin bütün endüstrilerde kullanımını sağlamaktadır.


Mevcut yedi farklı muhafaza çeşidir vardır; dolayısıyla her çalışma ortamı için bir çeşit seçmek mümkündür.

Muhafazanın kendisi 330° döndürülebilir ve plastik, alimünyum ve paslanmaz çelik çeşitlerinde mevcuttur. Yiyecek ve ilaç endüstrilerinin yüksek taleplerini karşılamak üzere bir elektrikle parlatılmış çelik muhafaza (316 L) mevcuttur.

Kolay konfigürasyon ve çalışma
Alet üzerinde servis ve konfigürasyon dört konumda yerleştirilebilen opsiyonel gösterge ve operasyon modülü kullanılarak gerçekleştirilebilir. Çalışma menüsü sade ve kendinden açıklayıcı bir yapıya sahiptir ve standart olarak dokuz dil seçeneği mevcuttur.


Alternatif olarak çalışma parametreleri PACTware™ free ve patentsiz konfigürasyon yazılımları kullanılarak ayarlanabilir. Alete özgü bir DTM karşılık gelen Dağıtım Kontrol Sistemlerine kolay entegresyonu sağlar.
   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.