Model IS-3

Basınç Transmitteri

Patlama tehlikesi olan uygulamalar için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya, petrokimya
  • Petrol, doğal gaz
  • Makine üretimi

Diğer özellikleri

  • Ölçüm aralığı 0 ... 0,1 ila 0 ... 6,000 bar (0 ... 3 ila 0 ... 15,000 psi)
  • Patlama tehlikesi olan ortamlarda kullanım için onaylanmıştır, örn. ATEX, IECEx, FM ve CSA
  • IEC 61508 / IEC 61511'e göre SIL 2'ye uygun

Tanımı

En zorlu uygulamalar için
IS-3 serisinin basınç transmiterleri, potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda en yüksek endüstriyel gereksinimler için özel olarak tasarlanmıştır ve aşağıdaki onaylara sahiptir: ATEX, IECEx, FM ve CSA'nın yanı sıra proses endüstrisinde kullanım için IEC 61508 / IEC 61511'e göre SIL sınıflandırması.

IS-3 tipi basınç transmiteri, 6,000 bar'a kadar olan ölçüm aralıklarında mevcuttur ve yüksek basınçlı uygulamalara kadar, makine mühendisliğinde genel uygulamalar için uygundur.

Yapısı
Tüm malzeme ile temas eden parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve tamamen kaynaklıdır. Dahili sızdırmazlık elemanları sayesinde cihaz neredeyse tüm ortamlarda kullanılabilir. Sağlam gövde de paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve en az IP65 koruması sunar. IP68 korumalı versiyonlar da mevcuttur.

Diyaframlı proses bağlantıları özellikle viskoz ve kontamine ortamların ölçümü için uygundur ve her zaman sorunsuz basınç ölçümü sağlar.

Opsiyonel saha muhafazası tip IS-3, zorlu çevre koşullarında kullanım sağlar ve asitlere, yağlara ve çözücü maddelere karşı dayanıklıdır. Gövdeye entegre edilen saha muhafazası bağlantısı, elektrik kablolarının hızlı ve kolay kurulmasını sağlar.

Güç kaynağı
IS-3 serisinin kendinden emniyetli versiyonlarının uygun bir izolatörle beslenmesi tavsiye edilir. İzolatör tipi IS Barrier tarafından ideal bir güç kaynağı sağlanır, bkz. "Aksesuarlar".

Açılı konnektör ve flaş proses bağlantısı ile

Açılı konnektör ve flaş proses bağlantısı ile

  • Açılı konnektör ve flaş proses bağlantısı ileYüksek basınç versiyonuSaha tipi gövde
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.