Model LF-1

Dalgıç basınç sensörü

Yağlar ve yakıtlar için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulama

  • Petrol ve yakıt depoları ve depolama sistemlerinde seviye ölçümü
  • Aşırı doldurma ve kuru çalışma izleme
  • Pille çalışan düzey ölçüm sistemleri

Diğer özelliker

  • Tüm yaygın yağlar ve yakıtlar için geliştirilmiştir.
  • Patlama koruması ATEX veya IECEx'e göre seçilebilir
  • Pille çalışan ölçüm sistemleri için düşük güç çıkış sinyalleri mevcuttur
  • Yoğunluk kompanzasyonu ve sıcaklık denetimi için opsiyonel sıcaklık çıkışı

Tanımı

Yağlar ve yakıtlar için geliştirilmiştir
Dalgıç basınç sensörü LF-1 modeli özellikle yakıtların ve yağların seviye ölçümü için geliştirilmiştir. Kapsamlı test çevrimleri, tüm yağlar ve yakıtlar ile agresif ham petrol ve biyoyakıtlarda kalıcı direnç ve uzun hizmet ömrü sağlar.

Yeni geliştirilen özel kablolar, yüksek alaşımlı paslanmaz çelikten imal edilen bileşenler ve şimşeye karşı isteğe bağlı aşırı gerilim koruması sayesinde, yağ ve yakıtlardaki ölçüm uygulamaları için kullanılan dalgıç basınç sensörü de dış mekanda kullanım için çok uygundur.

HART® iletişimi ile hassas seviye ve sıcaklık ölçümü
Maks. Değerlerin bir ölçüm belirsizliği.% 0,5,% 0,1 uzun süreli sürüklenme ve hafif sıcaklık hataları LF-1'i depolama tanklarının izlenmesi için güvenilir bir ölçüm çözümü haline getirir.İlave analog sıcaklık çıkışı, özellikle sıcaklık -40 ° C ila +80 ° C arasındaki sıcaklıklarda meydana getirilen yoğunluk hatasının telafisini kolaylaştırır.

Entegre HART® iletişimi, ölçüm aralığını ölçeklemek ve ünitenin parametreleştirilmesi, hata sinyali ve diğerleri için kullanılabilir.

Pille çalışma için optimize edilmiş elektronik
Modern elektronik sistem, uzun vadede yalnızca yüksek doğruluğu garanti etmekle kalmaz aynı zamanda düşük güç kaynağı, düşük akım tüketimi, hızlı tepki süresi ve düşük güç çıkış sinyalleri sayesinde çok uzun pil ömrü sağlar.

Tehlikeli bölgelerde de güvenlik
Opsiyonik olarak emniyet altındaki elektronik sistem, ortak uluslararası standartlara göre yetkilendirilmiştir ve patlayıcı gazlar ve buharlar için dünya genelinde güvenli bir uygulamaya izin verir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.