Model LGG

Kontrol pencereli seviye göstergesi

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Isı transferi ve soğutma sistemleri
  • Kriyojenik tesisleri
  • Buhar kazanları
  • Proses endüstrileri: kimyasal tesisler, rafineriler, kıyıdan uzakta, petrol ve gaz, enerji tesisleri

Diğer Özellikleri

  • Basınç oranı PN 6 ... 250
  • -200’den ... +450 °C’ye kadar çalışma sıcaklıkları
  • Karbon çelikler ve paslanmaz çelikler, EN veya ASME’ye göre basınç araçları için uygundur.

Tanımı

LGG modeli kontrol pencereli göstergesi sıvılar için direkt gösterge olarak hizmet vermektedir ve refleks veya saydam kontrol pencereleri veya mika ile yerleştirilebilirler.Açık-koyu zıtlığı için kırılma prensibi kullanılmaktadır. 25 bar’ın altındaki basınçlar için bir cam tüp gösterge kullanılmaktadır.

LGG modeli kontrol pencereli göstergesi arka plaka olarak ta bilinen cam tutucu içerisinde bir çekirdekten oluşmaktadır. Bu arka plaka içerisine sıvı kanalı (ve gerektiğinde ısıtma kanalı) ve integral sızdırmazlık ve kontrol pencereleri için oturma yüzeyi yerleştirilmiştir.

Keçelerin yanı sıra pencereler ve/veya mika diskler vidaların ve bir kapağın yardımıyla yerleştirilmiş, sıkıştırılmış ve sızdırmazlıkları sağlanmıştır. Pencereler DIN 7081’e uygun olarak kullanılmışlardır; yani buhar için maksimum 243 °C (mika tasarımı ile 280 °C), diğer maddeler için 300 °C’ye kadar, özel durumlarda 450 °C’ye kadar olan sıcaklıklardır.

Kontrol penceresi plakalarında cam kalitesi için yalnızca borosilikat cam kullanılmıştır. Bu çalışma şartlarının dışında doğal malzeme mika kullanılmaktadır.

Prosese bağlantı genellikle tekli veya çiftli yalıtımlı valf başlıkları ile yapılmaktadır. Tahliye valfleri kontrol pencereli göstergenin boşaltılmasını sağlamaktadır ve alt flanş yüzüne sabitlenmişlerdir. Gerektiğinde üst tarafa bir hava firar valfi yerleştirilebilir.

Glass gauge
  • Glass gaugeWIKA - Level indication with sight glass indicator
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.