Haberler

Geri dön

Mobil SF6 transfer ünitesi güçlü akış oranı özelliği göstermektedir.

Klingenberg, Mart 2013.

WIKA taşınabilir SF6 transfer ünitesi ile artık gaz idaresi ürün segmentini başlatmıştır. GTU-10 modeli yüksek performansı ve sezgisel çalışması ile özellikle dikkat çekmektedir. 

Yeni SF6 aleti, saatte 1.8 metreküplük bir akış oranı kullanmaktadır. Bu da onu sınıfının en üst noktasına taşımaktadır. GTU-10’un kompresörü yağsız çalışmaktadır ve böylelikle gaz, yağlayıcı maddeler tarafından kirletilme ihtimalinden uzak tutulmaktadır.

Kompak aletin kullanılması kolay ve emniyetlidir. Aletin çalışma konsepti gazın yayılmasını engellemektedir. Ayrıca GTU-10 ekonomik bir üründür- uzun süreli bakım aralıkları çok düşük çalışma maliyetlerine olanak sağlamaktadır.

GTU-10, SF6 çözümleri için WIKA’nın portföyünü tamamlamaktadır. Ürün sunumu, yoğunluk izleme cihazları, valfler, dolum teçhizatı ve analiz aletlerini kapsamaktadır. Ayrıca şirket uygulama tabanlı ürün seminerleri ve diğer eğitimleri sunmaktadır. WIKA, SF6 gaz alanında üretime ve hizmetlere kendi kendine yeten “Mükemmellik Merkezi” olmaya yoğunlaşmış durumdadır.


Key word: GTU-10

Mobil SF<sub>6</sub> transfer &uuml;nitesi g&uuml;&ccedil;l&uuml; akış oranı &ouml;zelliği g&ouml;stermektedir.
  • Mobil SF<sub>6</sub> transfer &uuml;nitesi g&uuml;&ccedil;l&uuml; akış oranı &ouml;zelliği g&ouml;stermektedir.
Haberler indir

Temsilciniz

Bu haber ile ilgili sorularınız mı var? E-posta ile bize ulaşın.