Haberler

Geri dön

Tablet ve Bluetooth ile daha etkin şekilde kalibre edin!

Klingenberg, Eylül 2013.

WIKA, basınç için yeni bir KalibratörÜnite yelpazesi geliştirmiş bulunmaktadır. CPU6000 model yelpazesi tablet teknolojisi, Bluetooth iletişimi ve yeni bir Bilgisayar yazılımı (WIKA-CAL) kullanmaktadır. Bununla birlikte kalibrasyon işlemlerinin kalitesi ve etkinliği veri toplamadan sertifika düzenlemeye kadar arttırılmıştır.

Yeni alet serisi üç seçenek içermektedir. CPU6000-W modeli merkezi olarak laboratuvar ortamının değer ölçümlerini (hava basıncı, nem, sıcaklık) sağlar. Bu yüzden bu “hava istasyonu” ilave barometrik referanslarını lüzumsuz kılmaktadır. 

CPU6000-S modeli sensör kutusu silindir sıcaklığını ve basınç denge kütlelerinin yüzme konumunu tespit eder. Basınç üretmek için gereken kütlenin hesaplanması CPB-CAL WIKA uygulamasına sahip bir İPad vasıtasıyla en ideal hale getirilebilir. İPad, Bluetooth vasıtasıyla sensör kutusundan ve hava istasyonundan ölçülen değerleri web tabanlı bir veri tabanından sabitlenmiş alet parametreleri ile bir araya getirir. Bu sistem herhangi bir üreticiden bağımsız olarak çalışmaktadır.

Bu grup, CPU6000-M modeli dijital mültimetre ile tamamlanmaktadır. Bu da elektronik test maddelerine 24 V sağlamakta ve voltajı ve mevcut sinyalleri ölçmektedir.

KalibratörÜnitesinden ölçülen sertifikaya ilişkin bütün veriler WIKA-CAL yazılımı vasıtasıyla Bilgisayada kaydedilir. Bu yüzden çeşitli kalibrasyon işleri için eş zamanlı olarak kullanılabilirler.

 

Key word: CPU6000

Tablet ve Bluetooth ile daha etkin şekilde kalibre edin!
  • Tablet ve Bluetooth ile daha etkin şekilde kalibre edin!
Haberler indir

Temsilciniz

Bu haber ile ilgili sorularınız mı var? E-posta ile bize ulaşın.