Haberler

Geri dön

Minyatür tasarımlı yeni sıcaklık sensörleri

Klingenberg, Ocak 2014.

O denli küçükler ki onları neredeyse farketmezsiniz: WIKA’nın yeni sıcaklık sensörleri, minimal tasarımları ile en sıkı alanlara bile uyarlanabilirler. TF40 modeli özellikle havalandırma kanallarında kullanım için; TF41 modeli ise dışarıda sıcaklık ölçümleri için geliştirilmiştir

Her iki sensörün ölçüm elemanları, sadece 44(uzunluk) x 32(genişlik) x 30(yükseklik) mm ölçülerinde UV- geçirmez plastik muhafaza içerisine yerleştirilmişlerdir. IP 65 katı cisimlere karşı koruma ile sınıflandırılmış yeni alet, Pt1000, Pt100, NTC veya müşteriye özel çözüm seçenekleri ile teminedilebilmektedir. Dolayısıyla bütün yaygın kontrol sistemleri uyumludurlar.

TF40 modeli iklimlendirme ve havalandırma teknolojilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun hale getirilmiştir. Opsiyonlu teçhizat bir plastik montaj flanşı ve termovel içermektedir. TF41 modeli özellikle yenilebilir enerjiler alanları, HVAC ve soğutma teknolojileri için uygundur. Bu model için açıkalan uygulamalarında çok güçlü güneş ışığı durumlarından kaynaklanabilecek hatalı ölçümleri engellemek üzere ilave klipsli bir koruyucu modül bulunmaktadır.

 

Key words: TF40/TF41

Minyatür tasarımlı yeni sıcaklık sensörleri
  • Minyatür tasarımlı yeni sıcaklık sensörleri
Haberler indir

Temsilciniz

Bu haber ile ilgili sorularınız mı var? E-posta ile bize ulaşın.