Haberler

Geri dön

Yeni monoflanş tasarımı kaçak emisyonları da önler

Klingenberg, Mayıs 2019
Kompakt tasarım ve minimum kaçak potansiyeli: Basınç göstergelerini prosese bağlamak için kullanılan yeni WIKA Monoflanş IVM, kritik sıvıları, gazları ve buharları içeren uygulamalar için özellikle uygundur. Özel contalar ayrıca TA-Luft (VDI 2440) ve ISO 15848-1'e göre emisyon kaçaklarını önler.

Monoflanş, ASME-BPVC gibi çeşitli ortak standartlara göre üretilir ve test edilir. Zor koşullarda bile uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Vanalar, yüksek basınçlarda bile sürekli sorunsuz ve hassas çalışır. Dönmeyen mil ucunun metalik yuvası sızdırmazlık testinden geçirilmiştir. Sızıntıları önlemek için vana kapakçıklarının dişli bağlantısı malzemeden etkilenmez.

API 607 ve ISO 10497 / BS 6755-2'ye göre yangın güvenliği için test edilmiş OS&Y valfe sahip bir versiyonda, IVM ilave bir kapatma olmadan doğrudan prosese takılabilir.

Monoflanşın (veya diğer koruma cihazlarının) bir manometre ile kombinasyonu için WIKA profesyonel bir montaj sağlar. Müşteriler, uygulamaya hazır ve sızdırmazlık açısından test edilmiş, uygulamaya özel komple çözüm („Hook-up“) alırlar.

Karakter sayısı: 1152
Şifre: Monoflanş IVM

Yeni monoflanş tasarımı kaçak emisyonları da önler
  • Yeni monoflanş tasarımı kaçak emisyonları da önler
Haberler indir

Temsilciniz

Bu haber ile ilgili sorularınız mı var? E-posta ile bize ulaşın.