Model Pascal 100

Taşınabilir çok fonksiyonlu kalibratör

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Laboratuvarlarda ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Aşağıdaki parametrelerin ölçüm ve simülasyonları: basınç, elektriksel sinyaller (mA, mV, V, Ω), sıcaklık (TC, RTD), frekans ve darbe
  • Dokunmatik geniş ekran
  • Dahili basınç/vakum üretimi
  • Entegre edilmiş veri kaydedici ve kalibrasyon fonksiyonu
  • Opsiyon: kendinden emniyetli versiyon Ex ib IIC T4

Açıklamalar

Genel
Çok yönlülüğü sayesinde taşınabilir çok fonksiyonlu Pascal serisi kalibratör endüstriyel ölçüm aletlerinin arazide test edilmeleri ve kalibrasyonları için en ideal şekilde uygun hale getirilmiştir. Genel uygulama alanı basınç transmitterlerinin, sıcaklık transmitterlerinin, basınç ölçerlerin, sıcaklık problarının ve diğer ölçüm aletlerinin kalibre edilmesidir.

Kalibrasyon verileri alet hafızasında saklanmaktadır. Üniteyi uzaktan kontrol etmek ve kalibrasyon raporlarını indirmek için Bilgisayar iletişimi kullanılmaktadır.

Pascal 100, aşağıdaki parametrelerin ölçüm ve simülasyonları için en gelişmiş taşınabilir çok fonksiyonlu kalibratördür: Göreli ve mutlak basınç, elektriksel sinyaller (mA, mV, V, Ω), sıcaklık (TC, RTD), frekans ve darbe…

Özellikler
Pascal 100 kalibratör, kalibratörün kolayca ve hızlı bir şekilde konfigürasyonuna olanak sağlayan kullanıcı dostu bir ara yüze ile geniş dokunmatik bir ekrana sahiptir.

ATEX onayının (ATEX 94/9/CE- Ex II 2G Ex ib IIC T4) mevcut olması bu kalibratörün muhtemel uygulama alanlarını riskli bölgelere (sadece Pascal 100/IS için) kadar genişletmektedir. ATEX versiyonunda bile harici transmitterler için DC 24 V voltaj beslemesi mevcut bulunmaktadır.

Kalibratör 4 ölçüm kanalına sahiptir ve böylelikle 4’e kadar eş zamanlı ölçüm gerçekleştirebilme kapasitesine sahiptir. Pascal 100, arazi kalibrasyonlarında daha fazla esneklik bakımından veri kaydetmek için kaydedilen ölçüm değerlerinin ve kalibrasyon raporlarının değerlendirilmesine olanak sağlayan bir yerleşik hafızaya sahiptir.

Laboratuvar uygulamalarında gerçek zamanlı iletişim Pascal 100’ün bir Bilgisayardan kontrol edilmesine olanak sağlamaktadır.

Pascal 100, galvanik olarak birbirlerinden yalıtılmış 2’ye kadar giriş ve 2’ ye kadar çıkış modülü ile modüler olarak ayarlanabilir. 6 adet basınç sensörünün (4 dahili ve 2 harici sensör) yanı sıra elektriksel sinyallerin veya sıcaklığın ölçümü/simülasyonu operatörün kalibratörü kendi özel gereksinimlerine göre ayarlamasına olanak sağlamaktadır.

Multifunction calibrator, Model Pascal 100
  • Multifunction calibrator, Model Pascal 100
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.