Model Pascal ET

Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Kalibratör

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Ölçüm ve kontrol laboratuvarları
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Aşağıdaki parametrelerin ölçümleri ve simülasyonları: Basınç, elektriksel sinyaller (mA, mV, V, Ω), sıcaklık (TC, RTD), frekans ve darbe
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Entegre edilmiş veri kaydedici ve kalibrasyon fonksiyonu
  • Opsiyon: Kendinden emniyetli versiyon Ex ib IIC T4

Tanımı

Genel
Çok yönlülüğü sayesinde Pascal serisi taşınabilir çok fonksiyonlu kalibratör arazide test ve endüstriyel ölçüm aletlerinin kalibrasyonları için ideal olarak uygundur.

Genel uygulamalar basınç transmiterlerinin,  sıcaklık transmiterlerinin, basınç ölçerlerin (manometre), sıcaklık problarının ve diğer ölçüm aletlerinin kalibrasyonlarıdır. Kalibrasyon verileri alet hafızasında kaydedilmektedir. Birimi uzaktan kontrol edebilmek ve kalibrasyon raporlarını indirebilmek için bilgisayar ile iletişim kullanılmaktadır.

Pascal ET aşağıdaki parametrelerin ölçümleri ve simülasyonları için en gelişmiş taşınabilir çok fonksiyonlu kalibratördür: Göreli salt basınç, elektriksel sinyaller (mA, mV, V, Ω), sıcaklık (TC, RTD), frekans ve darbe.

Özellikler
Pascal ET kalibratörü kolay ve hızlı ayarlama yapılmasına olanak sağlayan kullanıcı dostu bir ara yüze ile beraber geniş bir dokunmatik ekrana sahiptir. ATEX onayının (ATEX 94/9/CE- Ex II 2G Ex ib IIC T4) mevcut olması bu kalibratörün uygulama imkanlarını riskli bölgelere (yalnızca Pascal ET/IS için) kadar genişletmektedir.

ATEX versiyonunda bile harici transmiterler için DC 24 V voltaj beslemesi mevcut bulunmaktadır. Alet 4 adet ölçüm kanalına sahiptir ve dolayısıyla 4’e kadar eş zamanlı ölçüm gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Pascal ET arazi kalibrasyonlarında daha fazla esneklik için kaydedilmiş ölçüm değerlerinin ve kalibrasyon raporlarının değerlendirilmesine olanak sağlayan veri depolama amacıyla yerleşik bir hafızaya sahiptir. Laboratuvar uygulamalarında gerçek zamanlı iletişim Pascal ET’nin bir bilgisayar ile uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlamaktadır.

Pascal ET modüler olarak galvanik olarak birbirinden ayrılmış 2 giriş ve 2 çıkış modülüne kadar ayarlanabilir.
2’ye kadar harici basınç sensörünün yanı sıra elektriksel sinyallerin veya sıcaklıkların ölçüm/simülasyonları operatörün kalibratörü kendi özel gereksinimlerine göre ayarlamasına olanak sağlamaktadır.

Çevresel parametreler modülü (opsiyon) Pascal ET’nin başka bir artısıdır. Barometrik basıncın, ortam sıcaklığının ve bağıl nemin izlenmesine olanak sağlamaktadır. Değerler kalibrasyon raporunda kaydedilmektedir.

Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Kalibratör
  • Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Kalibratör
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.