Model PG43SA-D

Floş diyafram basınç ölçer

Steril uygulamalar için entegre diyafram ile, çap 100

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 • İlaç ve biyoteknoloji endüstrileri için hijyenik basınç ölçümü
 • Boru hatları, mayalayıcılar, biyoreaktörler ve gemiler üzerinde mekanik basınç göstergesi
 • Yüksek kaliteli ve kritik malzeme proses ve transport işlemleri için basınç göstergesi
 • Aktif İlaç Maddeleri (API) üretimi için uygunluk
 • Gazlar, buhar, sıvı, macun, toz ve kristalleşen ortamlar için

Diğer özellikleri

 • Durum göstergeli entegre diyaframlı
 • Proses ve atmosferin güvenli bir şekilde ayrılması için iki bariyer
 • Sıvısı olmadan mekanik basınç iletimi
 • SIP ve CIP için uygundur, otoklavlanabilir
 • Patent başvurusu yapılmış, örneğin DE 10 2015 006524

Tanımı

Diyafram basınç ölçer PG43SA-D, ilaç ve biyoteknoloji endüstrilerindeki en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Patentli diyafram elemanının izlenmesi sayesinde diyaframın tespit edilmemiş rüptürü riski ortadan kalkar, çünkü kırmızı renkli bir uyarı hemen kadran üzerinde görüntülenir. Kadran üzerindeki bu nokta beyaz kalırsa, basınç elemanı sağlamdır ve ölçüm noktasında düşük maliyetli bakım çalışmaları yapılabilir. Diyafram yırtığı durumunda, cihazdaki ikinci bir bariyer, malzeme ve prosesin güvenilir bir şekilde ayrılmasını sağlar.

Diyafram basınç göstergesi, basıncı tamamen mekanik olarak ve iletim sıvısı olmaksızın, işlemden basınç elemanına iletir. Kalınlıkları nedeniyle, diyafram elemanları çok sağlamdır ve yüksek bir yüksek basınç emniyetine sahiptir, herhangi bir kontaminasyon riski olmadan güvenli bir basınç ölçümü sağlar.

Floş kaynaklı diyafram elemanı, aseptik proses bağlantıları ile bağlantılı olarak, işlem için ölü boşluksuz bağlantı sağlar. Harici güç gerektirmeyen bağımsız basınç göstergesi, örneğin portatif tanklarda, yüksek kaliteli ve kritik ortamların işlenmesi ve taşınması ile ilgili uygulamalar için özellikle uygundur.

Hijyenik tasarımdaki PG43SA-D, CIP (yerinde temizleme) ve SIP (yerinde sterilizasyon) ve yıkama alanlarında kullanılabilir veya otoklavda tamamen sterilize edilebilir. Ölçüm aleti böylece güvenilir şekilde ve zaman açısından verimli bir şekilde temizlenebilir. PG43SA-D modeli, 3-A Sağlık Standartlarına uygundur ve EHEDG'ye göre onaylanmıştır. Malzeme sertifikası veya tek ölçülen değerlerin listesi gibi GMP uyumlu belgeler için çeşitli 3.1 ve 2.2 sertifikaları mevcuttur.

With status display for diaphragm element monitoring
 • With status display for diaphragm element monitoringRear viewSafe pressure measurement in sanitary applications | Diaphragm pressure gauges in hygienic design
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.