Model PGS21

Bir veya iki fikslenmiş siviç kontaklı bourdon tüp basınç ölçer - Manometre

Paslanmaz çelik, nominal büyüklük 40,50 ve 63

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Tanklarda ve sinyalizasyon kaçaklarındaki basıncı görüntülemek ve izlemek için basınç ölçer
  • Genel endüstriyel uygulamalar
  • Makine yapımı


Diğer Özellikleri

  • Yüksek geçiş güvenilirliği ve uzun hizmet ömrü
  • EN 837-1’e göre tasarım
  • Müşteri gereksinimlerine fikslenmiş siviç kontakları
  • Arttırılmış katı cisimlere karşı koruma IP 65


Tanımı

PGS21 switchGAUGE modeli Bourdon tüp basınç ölçer ve basınç siviçi kombinasyonundan oluşmaktadır. Güç beslemesine bağlı kalmadan yerinde okunabilen klasik analog gösterge ve ayrıca bir gerilimsiz elektriksel sinyali anahtarlama imkanı sunar.

Bir veya iki fikslenmiş siviç noktası %10 ve %90 ölçek aralığında müşteri gereksinimlerine göre ayarlanır ve kadran üzerinde kırmızı işaretçilerle gösterilir. Basınç ölçerin işaretçisinin konumuna bağlı olarak devre açılır veya kapanır. Böylelikle switchGAUGE proses izlemek için, mesela bir gaz silindirin veya hidrolik devrenin seviyesini kontrol etmek için aktif olarak kullanılabilir.

SwitchGAUGE standart olarak 0 ... 2.5 bar’dan 0 ... 400 bar’a kadar ölçek aralıklarında, 2.5 doğruluk sınıfında ve elektriksel bağlantı için 1 m yuvarlak kablo ile mevcuttur. Çeşitli seçenekler (örneğin, diğer ölçek aralıkları, daha yüksek doğruluk sınıfı, diğer kablo uzunlukları, fiş bağlantısı) vasıtasıyla basınç ölçüm aleti her bir uygulama için müşteriye özel gereksinimlerle tam olarak örtüştürülebilir.

Alet EN 837-1’e uygun olarak üretilmiştir ve içerisindeki bütün gereksinimleri karşılar. Dahası arttırılmış IP 65 katı cisimlere karşı koruma özelliği gösterir ve böylelikle titreşim direncini arttırmak için opsiyonel sıvı dolum ile beraber sunulabilir.  

Bir veya iki fikslenmiş siviç kontaklı bourdon tüp basınç ölçer - Manometre
  • Bir veya iki fikslenmiş siviç kontaklı bourdon tüp basınç ölçer - Manometre
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.