Model PGT23.063

Manometre - Elektrikli çıkış sinyalli bourdon tüpü

Paslanmaz çelik, Emniyetli Model Versiyonu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses değerlerin edinimi ve gösterimi
  • Proses değerin kontrol odasına iletimi, 4 ... 20 mA
  • Okunması kolay, güç kaynağında ihtiyaç duymayan yerel analog gösterge
  • Güvenlikle ilgili uygulamalar


Diğer Özellikleri

  •  “Tak-çalıştır” konfigürasyona gerek duyulmaz anlamına gelmektedir.
  • Ölçüm aralığı 0 ... 1 bar’dan 0 ... 600 bar’a kadar
  • Okunması kolay, 63 nominal büyüklükte analog gösterge
  • EN 837-1 uyarınca S3 emniyetli basınçölçer


Tanımı

Proses basıncın yerel olarak görüntülenmesi gereken ve aynı zamanda merkezi kontrolöre veya uzaktan kumanda odasına bir sinyal iletilmesi istenen sınırlı alanda herhangi bir noktada PGT23.063 intelliGAUGE (Patent başvurusu yapılmış, diğerleri arasında Avrupa Patent No. EP 06113003) modeli kullanılabilir.


Proses basıncı mekanik ölçme sistemi ve elektronik sinyal işleme kombinasyonu vasıtasıyla güç kaybında bile güvenli şekilde okunabilir.


PGT23.063 intelliGAUGE modeli basınç araçlarının çalışma basıncının yerinde görüntülenmesi ile ilgili standartların ve düzenlemelerin bütün güvenlikle ilgili gereksinimlerini karşılar. Dolayısıyla mekanik basınç göstergesi için ilave bir ölçüm noktası kaydedilebilir.


PGT23.063 intelliGAUGE modeli 63 nominal büyüklüklü güvenlik modeli versiyonu, model 23x.30 olan bir yüksek kalite paslanmaz çelik basınçölçere dayanır. Basınçölçer EN 837-1’e uygun olarak üretilmiştir.

Dayanıklı tamamen kaynatılmış Bourdon tüp ölçme sistemi basınca orantılı bir işaretçi rotasyonu üretir.


Hayati tehlike arz eden otomotiv uygulamalarında kanıtlanmış bir elektronik açı sensörü işaretçi milinin pozisyonunu belirler- bu temassız bir sensördür ve bu yüzden aşınma ve sürtünmeden tamamen uzaktır.

Bundan basınç orantılı 4 ... 20 mA elektriksel çıkış sinyali üretilir.


Yüksek kalite mekanik basınçölçer içerisine entegre edilmiş elektronik WIKA transmiteri elektriksel sinyal iletimi avantajlarını yerel mekanik gösterge avantajları ile birleştirmektedir.


Ölçüm aralığı otomatik olarak mekanik gösterge ile beraber ayarlanır başka bir deyişle tam gösterge aralığındaki ölçek 4 ... 20 mA’ya tekabül eder.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.