Modeller PGT43.100, PGT43.160

Manometre - Elektriksel çıkış sinyalli diyaframlı

Paslanmaz çelik, emniyetli versiyon

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses değerlerin edinimi ve gösterimi
  • Proses değerlerin kontrol odasına iletimi, 4 ... 20 mA; 0 ... 20 mA; 0 ... 10 V
  • Arttırılmış aşırı basınç ile ölçme noktaları için
  • Okunması kolay, güç kaynağında ihtiyaç duymayan yerel analog gösterge
  • Güvenlikle ilgili uygulamalar


Diğer Özellikleri

  • “Tak-çalıştır” konfigürasyona gerek duyulmaz
  • NAMUR uygunluğunda sinyal iletimi
  • 0 ... 16 mbar’a kadar ölçme aralıkları
  • Okunması kolay, 100 veya160 nominal büyüklükte analog gösterge
  • EN 837-1 uyarınca S3 emniyetli manometre


Tanımı

Proses basıncın yerel olarak görüntülenmesi gereken ve aynı zamanda merkezi kontrolöre veya uzaktan kumanda odasına bir sinyal iletilmesi istenen herhangi bir noktada PGT43 intelliGAUGE (ABD Patent No. 8,030,990) modeli kullanılabilir.

Proses basıncı mekanik ölçme sistemi ve kesin elektronik sinyal işleme kombinasyonu vasıtasıyla güç kaybında bile güvenli şekilde okunabilir.

IntelliGAUGE PGT43 modeli basınç araçlarının çalışma basıncının yerinde görüntülenmesi ile ilgili standartların ve düzenlemelerin bütün güvenlikle ilgili gereksinimlerini karşılar. Dolayısıyla mekanik basınç göstergesi için ilave bir ölçüm noktası kaydedilebilir.

PGT43 modeli 100 veya 160 nominal büyüklüklü 43x.30 modeli yüksek kalite paslanmaz çelik emniyetli basınçölçere dayanır. Basınçölçer EN 837-3’e uygun olarak üretilmiştir.  

Diyafram ölçme sisteminin engebeli tasarımı basınca orantılı bir işaretçi rotasyonu üretir. Hayati tehlike arz eden otomotiv uygulamalarında kanıtlanmış bir elektronik açı sensörü işaretçi milinin pozisyonunu belirler- bu temassız bir sensördür ve bu yüzden aşınma ve sürtünmeden tamamen uzaktır. Bundan basınç orantılı elektriksel çıkış sinyali, örneğin 4 ... 20 mA üretilir.


Yüksek kalite mekanik basınçölçer içerisine entegre edilmiş elektronik WIKA transmiteri elektriksel sinyal iletimi avantajlarını yerel mekanik gösterge avantajları ile birleştirmektedir.


Ölçüm aralığı (elektriksel çıkış sinyali) otomatik olarak mekanik gösterge ile beraber ayarlanır başka bir deyişle tam gösterge aralığı üzerindeki ölçek 4 ... 20 mA’ya tekabül eder. Ayrıca elektriksel sıfır noktası manuel olarak ta ayarlanabilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.