Kalibrasyon banyoları otomatik olarak, hızlı bir şekilde ve bir sıvı kaynağı yardımı ile sıcaklık ölçme odasında yüksek güvenilirlik, hassasiyet ve olağanüstü homojenlik nedeniyle kalibrasyon banyoları, otomatik test için fabrika / çalışma standardı olarak özellikle uygundur ve / veya en geniş sıcaklık probu aralığının kalibrasyonu - çaptan bağımsız. Özel mikro kalibrasyon banyosu tasarımı yerinde uygulamalar sağlar.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Kuru tip kalibratör ve mikro kalibrasyon banyosu arasındaki fark nedir?

Kuru kuyu kalibratörleri/mikro kalibrasyon küvetleri termal olarak yalıtılmış, ısıtılmış ve Peltier elemanları ile çalışan aletler içinse ayrıca soğutulabilen bir metal bloktan oluşmaktadır. Kalibratörün kontrol ettiği referans ... daha fazla

En iyi sonuçları almak için insert nasıl tasarlanmış olmalıdır?

Eklentiler test maddelerinin çaplarına göre eklenmelidirler. Genel olarak, test maddesinin termal genleşmesini hesaba katarak delik çapı mümkün olduğunca küçük seçilmelidir.

Termometre ve delik arasınd ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.