Mekanik termometrelerimiz bimetal, genleşme veya gaz çalıştırma prensibi ile çalışır. Bu, farklı sınıf hassasiyetlerinde, -200 ila +700 ° C ölçek aralıklarını, tepki sürelerini ve çevresel etkilere karşı dayanıklılığı sağlar. Farklı bağlantı tasarımları, prob çapları ve tek tek prob uzunlukları, esnek ölçme noktası tasarımı sağlar. Kılcal termometre ile kılcal damarlar özellikle çok yönlüdür. Tüm termometreler, gerekirse bir termo eleman içinde çalıştırılmaya uygundur.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Sıvı dolgu, yüksek titreşim olan koşullarda neden titreşimi azaltmak için bir avantaj sağlar?

Değeri okumak için kullanılan göstergenin titreşimi azalacağından değerler daha doğru okunur. Bu gibi titreşimin yüksek olduğu durumlarda sıvı dolgu avantaj sağlar.

Bimetal termometreler nasıl çalışır?

Herhangi bir sıcaklık değişimin sonucunda, farklı genleşme katsayılarına sahip Metallardan (“bimetal”) imal edilmiş kalıcı olarak katmanlı sarılmış levhalardan yapılmış bir şerit eğilecektir. Bu eğilme kabaca sıcaklıktaki değişime orantılı olacaktır. Bi ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.