Tasarlanmış çözümler - Kuvvet

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

İhtiyacınız – Çözümümüz

Uygulamanız ister liman lojistiği, makine imalatı, vinç ve kaldırma tertibatı, medikal veya tarımsal teknoloji ya da başka bir uygulama alanı olsun sizin için hızlı dönüş, hassasiyet ve yatırımlarınızda  güvenilirlik önemli faktörlerdir: WIKA'nın sağladığı güvenilir kuvvet ölçümleri bunun için belirleyici bir katkı sağlar. Doğru çözüme sahibiz – ya da sizinle birlikte doğru çözümü geliştirebiliriz.

Özel talepleriniz, mühendislerimiz için 'günlük iş' kapsamındadır

Kuvvet ölçümü için bireysel gereksinimler söz konusu olduğunda sizinle birlikte uygun çözümler geliştiririz. Optimum geometri ve kuvvet sensörünün mükemmel konumu için Sonlu Elemanlar Metodu'nu (FEM) kullanıyoruz. Bu, tasarım verilerini değerlendirir ve gerçek durumlar simüle edilir. Üretim hatlarımız aynı zamanda prototipler, özel geometriler ve küçük partiler için tasarlanmıştır.

Bireysel çözümler, uygulamanın teknolojileri, prosedürleri ve proses hakkında kapsamlı bilgi gerektirir. Kuvvet sensöründen yardımcı bileşenler olarak yararlanarak, en iyi şekilde entegre kuvvet ölçüm çözümleri olan "akıllı" düzenekler sunuyoruz. Bunun için, sizin sunduğunuz veya tarafımızdan geliştirilecek parçalarda ince film sensörleri uyguluyoruz. İlk adımda sizinle birlikte - gerekirse şantiyede - tüm gereksinimlerinizi analiz ederiz. Prosesinizin temel özelliklerini tanımlar, montaj ve çalışma koşullarını analiz eder ve çözüm geliştiririz. Mühendislik ekibimiz, test ve üretim geçişine ilişkin en uygun çözümün seçiminde size eşlik eder. Yüksek derecede kişisel taahhüt ve yetkinlik tabii ki bizim için önemlidir.

Bizimle iletişime geçin - size bilgi vermekten mutluluk duyarız!

Brochure

Force measurement is a matter of trust

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.

  • 0
  •