Tasarlanmış çözümler - seviye

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

İhtiyacınız - Çözümümüz

WIKA, basınç, sıcaklık ve seviye ölçüm teknolojisinde küresel bir pazar lideri. Sizinle birlikte çalışarak, çözümler eninde sonunda iş süreçlerinize entegre edilerek, yüksek kaliteli ölçüm teknolojisi bileşenlerimize dayanan kapsamlı çözümler geliştiririz. Ayrıca seviye ölçümü alanında bireysel ihtiyaçlar özel çözümler istemektedir: Özellikle büyük veya hassas düzey ölçümlerin uzmanlığımızdır.

450 ° C'ye kadar veya 600 bar’a kadar basınç aralıklarında çok çeşitli seviye ölçüm cihazları sunuyoruz.

Geliştirmenin önemli bir kısmı kimyasal, ilaç , deniz ve petrol, gemi inşaatı ve gıda endüstrilerindeki en geniş uygulama çeşitliliğine bireysel çözümlere olduğu kadar makine yapımı ve tesis yapımı, su arıtma tesisleri için de uygulanmaktadır ve giderek daha sık olarak geniş çevre mühendisliği sektörü.

Nitelikli çalışanlarımız her zaman müşteriye özgü problemlere çözüm bulmaya kendini adamıştır. En son üretim teknikleri, uzlaşmaz kalite yönetimi ve ulusal ve uluslararası onaylar firmamızın iyi ismi için ön koşuldur.

Bizimle konuşun - size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.

  • 0
  •