Tasarlanmış çözümler - basınç

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

İhtiyacınız - Çözümümüz

Kendimizi, yalnızca en kaliteli ölçüm teknolojisi sağlayıcısı olarak değil aynı zamanda sizinle birlikte ayrı ayrı tasarlanmış çözümler üretebilen oldukça yetenekli bir ortak olarak görüyoruz. Özel uygulamalarınıza dayanarak, sizinle yakın işbirliği içerisinde, sizin için özel olarak hazırlanmış ürünler geliştirmeye hazırız.

Avantajlarınız

  • Müşteriye özel basınç ölçüm çözümleri
  • Kısa teslimat süreleri ve düşük maliyetler
  • Bağlı şirketler ve dağıtım ortakları aracılığıyla dünya çapındaki irtibatları
  • Birinci sınıf kalite ve dünyaca ünlü uzmanlık
  • Basınç ölçüm teknolojisi ve yüksek hacimli üretim alanında uzun yıllara dayanan tecrübe
  • Yüksek üretim kapasitesiyle teslimat güvenliği
  • Nitelikli geliştirme mühendisleri aracılığıyla yüksek yenilik potansiyeli

Kişisel çözümünüzün gerçekleştirilmesi

İdeal basınç ölçüm cihazınızı bizimle birlikte tasarlayın - ister elektronik ister mekatronik ister mekanik olsun - WIKA kapsamlı bir seçim sunar. Doğal olarak bunu, gereksinime bağlı olarak, bunları uygun aksesuarlarla (bağlama) veya en zor ölçme görevleri için bir diyafram ayırıcı ile birleştiriyoruz. Deneyimimizi, üzerinde çalıştırabileceğimiz çözümleri ve bileşenleri kanıtladığımız sayısız uygulanan projelerden edindik. Gerektiği gibi, sistemlerimizi kendi uygulamanıza uyarlayacağız veya yenilerini geliştireceğiz.

Bizimle konuşun - size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz!


Elektronik basınç sensörleri

Elektronik basınç sensörlerinde eksiksiz bir portföyünü sunuyoruz. İster seramik kalın film, metal ince film veya piezoresistif - günümüzün önde gelen sensör teknolojilerinin tamamı kendi bünyemizde geliştirilmekte ve üretilmektedir.

Bireysel çözümünüz için temel olarak çeşitli basınç sensörleri mevcuttur:


Diyafram ayrıcılar

Diyafram ayırıcılar kullanarak basınç ölçme aletleri en zor koşullara bile uyarlanabilir. Tarafımızdan sunulan çok sayıda tasarım ve malzeme kombinasyonu, aşırı sıcaklıklarda ve en geniş çeşitlilikteki medyada çok geniş bir basınç yelpazesinin ele alınmasını mümkün kılmaktadır. Standart malzemelerle birlikte hemen hemen tüm enstrümanlar için çok sayıda özel tasarımlar mevcuttur. Bu nedenle diyafram ayırıcılarımız, hijyenik uygulamalar veya tehlikeli alanlar gibi belirli uygulamalarda birçok kullanım bulmaktadır.

Bununla birlikte, özel bir gelişme ister misiniz - sorun değil: İsteğinize ve gereksinimlerinize bakmaktan ve bunları sizinle birlikte uygun bir "mühendislik çözümü" hazırlamak için geliştirme çalışmalarımıza aktarmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.

  • 0
  •